MURIN Forte kostka BROMADIOLON 10 kg MYSZY, SZCZURY

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 229,00 zł 229.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: 904

Opis

MURIN FORTE
KOSTKA BROMADIOLON 10 G

 

MYSZY I SZCZURY
SKUTECZNA PO JEDNORAZOWYM POBRANIU

 

  • gotowa do użycia,
  • bardzo skuteczna,
  • zawiera związki mumifikujące.

 


OPIS PRODUKTU

MURIN Forte kostka to nowoczesny i wyjątkowo skuteczny preparat do zwalczania szczurów i myszy. Zawiera 0,005% bromadiolone. Uznany i stosowany w wielu krajach świata. Skomponowany na bazie produktów zbożowych, doskonałych atraktantów zapachowo-smakowych, zawiera bitrex oraz substancje mumifikujące. Gryzonie giną po jednorazowym pobraniu trutki. Preparat działa z opóźnieniem, nie wywołuje bolesnych stanów agonalnych, co nie wzbudza nieufności w populacji gryzoni. Doświadczalnie dobrana optymalna zawartość parafiny zabezpiecza preparat przed wilgocią nie obniżając przy tym jego atrakcyjności. Kostki nie tracą swoich właściwości fizyko-chemicznych nawet po 10 dniach zanurzenia pod wodą co stanowi o możliwości ich stosowania w ekstremalnych warunkach.

Zalety MURIN Forte:

Zastosowane substancje wabiące i smakowe gwarantują bardzo długą atrakcyjność przynęty dla gryzoni,
wysoka skuteczność, gdyż środek wstrzymuje krzepnięcie krwi przy jednokrotnym przyjęciu,
bezpieczne ponieważ zawierają bitrex - bardzo gorzki związek zapobiegający przypadkowemu spożyciu przez organizmy nie docelowe,
działa z opóźnieniem i bez wywoływania bolesnych stanów agonalnych, nie wzbudzając nieufności u gryzoni,
wysoka odporność na wilgoć dzięki zawartości parafiny.

ZASTOSOWANIE

MURIN Forte kostka to preparat przeznaczony do zwalczania szczurów i myszy. Zawiera 0,005% bromadiolone (związek z grupy antykoagulantów) oraz benzoesan denatonium - związek bardzo gorzki zapobiegający przypadkowemu spożyciu. Przynęta dostosowana do środowisk wilgotnych.

SPOSÓB UŻYCIA

MURIN Forte kostka należy wykładać do stacji trutek służących specjalnie do stosowania tego preparatu. Stacje trutek umieścić w miejscu odwiedzanym przez myszy i szczury, w norach, wzdłuż ich korytarzy, a w szczególności wzdłuż ścian. Uzupełniać przynętę zanim zostanie całkowicie zużyta. Na szczury stosować dawkę 25-50 g przynęty co 10-15 metrów, na myszy natomiast 5-15 g przynęty co 3-5 metrów. Większe ilości mogą okazać się wskazane (do 50 g) w miejscach szczególnie nękanych przez myszy. W przypadku ryzyka nowych inwazji pozostawić małe ilości przynęty dla nowo przybyłych.


skład: bromadiolone 0,05 g/kg (0,005%), związki mumifikujące, benzoesan denatonium
numer pozwolenia: 0301/03

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl