Gryzonie i krety: Skuteczne rozwiązania w ochronie przed szkodnikami

W kategorii "Gryzonie i Krety" znajduje się szeroki asortyment profesjonalnych środków i rozwiązań do skutecznego zwalczania szkodników, taki jak szczury, myszy, nornice, kuny i krety. W naszym sklepie posiadamy nie tylko różnorodne pułapki i trutki, ale także innowacyjne urządzenia ultradźwiękowe do odstraszania gryzoni oraz chwytacze i klatki deratyzacyjne, które służą do odłowu myszy i szczurów.

Posiadamy również profesjonalne chwytacze na krety oraz ultradźwiękowe i wibracyjne odstraszacze kretów. W naszej ofercie znajdują się również wabiki i lepy na myszy i szczury. Wybierz odpowiedni produkt, zwalcz szkodniki i pozbądź się problemu z uciążliwymi gryzoniami i kretami. Wybierz skuteczne rozwiązania dostępne w naszym sklepie i ciesz się spokojem oraz bezpieczeństwem Twojego otoczenia.

 

GRYZONIE I KRETY

Jakie są popularne środki na gryzonie i krety ?

W naszym sklepie oferujemy kompleksowe rozwiązania i sposoby na gryzonie, które zapewnią spokój i ochronę Twojego domu lub ogrodu. Nasza szeroka oferta produktów obejmuje:

 • Pułapki na szczury i myszy - Posiadamy profesjonalne pułapki na szczury i myszy, które zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i maksymalnej skuteczności. Pozwalają one na łapanie gryzoni żywcem, co umożliwia bezpieczne i humanitarne pozbycie się ich z Twojego otoczenia. Do najpopularniejszych pułapek na gryzonie należą pułapki żywołowne, klatki i karmniki deratyzacyjne oraz chwytacze na myszy i szczury.

 • Trutki na szczury i myszy - Posiadamy profesjonalne preparaty zwane trutkami. Są niezwykle skuteczne i przyczyniają się do szybkiej likwidacji myszy i szczurów, minimalizując szkody w Twoim otoczeniu. Najpopularniejsze trutki na gryzonie są w postaci pasty, granulatu, aerozolu lub w postacie płynnej.  Nasze trutki na szczury, myszy i inne gryzonie są niezwykle skuteczne i zabijają intruza już po jednorazowym spożyciu.

 • Chwytacze na krety - W asortymencie posiadamy innowacyjne chwytacze wyposażone w sygnalizatory pozwalają na precyzyjne monitorowanie i identyfikację obszarów, na których aktywne są krety czy nornice. Zmiana pozycji sygnalizatora wskazuje w widoczny sposób na schwytanie kreta.

 • Odstraszacze ultradźwiękowe - W naszej ofercie znajdują się profesjonalne odstraszacze ultradźwiękowe, które skutecznie odstraszają szczury, myszy, kuny oraz pozostałe gryzonie z Twojego otoczenia. Są to zaawansowane i skuteczne urządzenia, które działają w sposób niezauważalny dla ludzi, jednak są niezwykle efektywne w odstraszaniu szkodników. Emisja ultradźwięków jest nieprzyjemna dla gryzoni i drażni układ nerwowy intruza.

 • Klatki i karmniki deratyzacyjne na gryzonie - W ofercie posiadamy również profesjonalne klatki i karmniki deratyzacyjne, które umożliwiają łapanie gryzoni żywcem, zapewniając humanitarne rozwiązanie problemu. W naszej ofercie są klatki, które pozwolą schwytać zarówno szczury, myszy, łasice lub kuny.

 • Wabiki na gryzonie - W asortymencie posiadamy wabiki w formie płynu, pasty lub żelu, które są skuteczną przynętą. Atrakcyjny atraktant przyciąga myszy, szczury i inne gryzonie, ułatwiając ich wyłapywanie. Wabiki są aplikowane do wnętrza pułapek, klatek i karmników deratyzacyjnych.

 • Lepy na szczury i myszy - Nasze lepy na myszy i szczury są prostym oraz skutecznym rozwiązaniem w walce ze szkodnikami. Pozwalają na łatwe i bezpieczne złapanie gryzoni. Lep na gryzonie posiada specjalny, niewysychający, a przy tym bardzo mocny klej. Pułapki tego typu są przeznaczone do zastosowań w miejscach, gdzie tradycyjne trutki są niewskazane, np. na terenach gdzie przebywają zwierzęta domowe lub dzieci.

Jakie są zalety stosowanie środków na gryzonie i krety ?

 • Skuteczność działania - Środki na gryzonie i krety są skutecznym rozwiązaniem w zwalczaniu szkodników. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych produktów można szybko i efektywnie pozbyć się szkodników z Twojego domu bądź ogrodu.

 • Ochrona ogrodu i roślinności - Krety drążą tunele i tworzą kopce, które mogą uszkadzać korzenie roślin, co prowadzi do zniszczenia upraw i ogrodów. Zwalczenie kretów może pomóc utrzymać czystość na działce i zapewnić piękny wygląd trawnika. w ochronie roślinności.

 • Zastosowanie w różnych miejscach - Posiadamy szeroki wachlarz produktów na gryzonie i krety. Można u nas znaleźć asortyment, który można zastosować zarówno wewnątrz budynków, jak i na posesjach takich jak ogrody, place lub parkingi.

 • Łatwość w dozowaniu - Środki na gryzonie w formie granulatu, pasty lub płynu są łatwe w aplikacji i dawkowaniu.

 • Ekologiczne i zrównoważone odstraszanie - Posiadamy również szeroką gamę ekologicznych rozwiązań, które pozwalają na odstraszanie gryzoni i kretów sposób przyjazny dla środowiska, nie szkodząc innym gatunkom. Do tego celu służą ultradźwiękowe odstraszacze na szczury, myszy i gryzonie oraz odstraszcze na krety, które emitują zarówno fale dźwiękowe jak i wibracje.

 • Spokój i komfort - Odstraszanie gryzoni i kretów środkami pozwala na spokojne życie, bez konieczności martwienia się o obecność tych szkodników, zarówno w domu jak i ogrodzie.

 • Ułatwienie prac ogrodowych i upraw rolniczych - Zwalczanie kretów ułatwia wykonywanie prac ogrodowych, koszenie trawnika oraz pielęgnację roślin. Brak kopców pozwala na pielęgnowanie trawników i ułatwia uprawy warzyw.

 • Zapobieganie uszkodzeniom infrastruktury - Kopce kreta uszkadzają ścieżki i chodniki ogrodowe. Gryzonie potrafią uszkadzać infrastrukturę domową niszcząc materiały, produkty i meble oraz elementy infrastruktury elektrycznej lub elektronicznej. Usunięcie gryzoni i kretów pomaga w zachowaniu czystości i porządku, zarówno w domach jak i ogrodach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium