Lampy owadobójcze: Innowacyjne urządzenie likwidujące ćmy, muchy, komary!

Lampy owadobójcze to innowacyjne urządzenia, które służą do zwalczania owadów latających. Rozwiązania w postaci lamp owadobójczych są powszechnie stosowane w domach, biurach czy restauracjach oraz w miejscach, w których owady mogą być wyjątkowo uciążliwe. Urządzenia tego typu występują w postaci lamp rażących prądem oraz lamp z wkładem lepowym. Urządzenia rażące prądem są najpopularniejszym typem lamp owadobójczych. Wytwarzają one światło UVL, które skutecznie wabi owady latające. Po przylocie do urządzenia owady dotykają metalowej siatki wewnątrz lampy i zostają porażone prądem. Urządzenia te posiadają ochronną kratkę zewnętrzną, która zapewnia bezpieczeństwo dla ludzi i zwierząt domowych, uniemożliwiając przypadkowy kontakt z siatką elektryczną. Przykładem lampy rażącej prądem jest VAYOX IKV-30W. Urządzenie to wytwarza światło o długości fali 365 nm, które jest szczególnie atrakcyjne dla owadów takich jak ćmy, muchy, komary czy osy.

Lampy owadobójcze z lepem są alternatywą dla urządzeń rażących prądem. Wytwarzają one światło, które wabi owady latające. Po przylocie do urządzenia szkodniki przyklejają się do lepkiego materiału umieszczonego wewnątrz lampy. Przykładem lampy owadobójczej z lepem jest urządzenie PESTWEST CHAMELEON 1X2 DISCRETION. Urządzenie to łączy w sobie wysoką jakość i niezawodność, zaawansowaną technologię oraz atrakcyjny ultra-cienki design. Wszystkie lampy z wkładem klejącym są opracowane w taki sposób, aby lepy były umieszczone jak najbliżej świetlówek. Dzięki temu ćmy, muchy czy komary są wyłapywane szybciej niż przez inne urządzenia dostępne na rynku. Jest to możliwe dzięki specjalnemu zaprojektowanemu ekranowi Reflectobakt, który chroni lep przed wysychaniem substancji klejącej, co przedłuża żywotność wkładu.

LAMPY OWADOBÓJCZE

Uwolnij się od latających intruzów: Sprawdź kluczowe zalety zastosowania lamp owadobójczych

  • Bezpieczeństwo zastosowania - Lampy owadobójcze (rażące prądem) są bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych, gdyż zostały wyposażone w ochronną kratkę zabezpieczającą przed przypadkowym kontaktem.

  • Nie zawierają związków toksycznych - Lampy owadobójcze nie emitują szkodliwych związków chemicznych oraz toksyn.

  • Skuteczność zastosowania - Lampy owadobójcze wykorzystują światło i ciepło, aby zwabić owady, które następnie giną wskutek porażenia prądem lub przyklejenia się do lepu.

  • Duży zasięg działania - Lampy owadobójcze — w zależności od zastosowanego modelu —  są skuteczne w zwalczaniu owadów latających na obszarze od 40 aż do 180 m kwadratowych.

  • Łatwość zastosowania - Lampy owadobójcze są łatwe w użyciu. Wystarczy urządzenie podłączyć do gniazdka z prądem i pozostawić włączone, aby działały na wybranym obszarze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium