Owady latające - w dziale znajdziemy szeroki asortyment sprawdzonych preparatów zwalczających, wyłapujących i  monitorujących obecność owadów takich jak komary, mole czy muchy. 

W ofercie środki do użytku w domach, mieszkaniach, gastronomii, piekarni oraz do użytku terenów zewnętrznych takich jak ogrody, altany itp.

W dziale m .in. środki do zwalczania komarów. Jeśli zajmujecie się Państwo zawodowo odkomarzaniem zapraszamy do zapoznania się z preparatami w dziale: Opryski na komary, środki dla profesjonalistów są w niższych cenach. Warto więc zaopatrzyć się w preparaty, dzięki którym możliwe będzie skuteczne i szybkie pozbycie się nieproszonych owadów latających. Środki dostępne w tej kategorii wyróżniają się efektywnością i wydajnością. Zapraszamy również do kontaktu z nami w celu dobrania odpowiedniego preparatu.

Jak i czym wykonać skuteczne odkomarzanie?

Aby skutecznie pozbyć się uciążliwych komarów warto wczesną wiosną zastosować odpowiednie preparaty do zwalczania larw komarów- larwicydy. Warto zabezpieczyć stojące przez dłuższy czas kałuże, powstałe po powodzi lub ulewnych deszczach. Warto również zwrócić uwagę na roślinność, ponieważ zbyt gęsta roślinność wokół budynków mieszkalnych należy przerzedzić lub zlikwidować, gdyż w niej komary znajdują schronienie w ciągu dnia, a wylatując z zakrzewień popołudniami oraz wieczorami. Larwicyd pozwalający nam na ograniczenie owadów wylęgających się w wodach stojących i zaroślach to bakteria Bacillus thuringiensis – laseczka tunguska. Preparat (larwicyd) stosuje się bezpośrednio do wody w odpowiednim stężeniu.

Kolejnym etapem jest Odkomarzanie = zwalczanie komarów to opryski dzięki którym można pozbyć się komarów i podobnych do nich owadów, na przykład meszek. Może być wykonywane wieloma technikami, które dodatkowo można ze sobą łączyć. Wykonać wstępny oprysk zarośli i krzewów, następnie zamgławić teren. Najbardziej wydajną i skuteczną jest metoda zwalczania komarów poprzez zamgławianie termiczne.
Na terenie miasta, w parkach, w ogrodach i wokół zabudowań do zwalczania osobników dorosłych komarów polecamy produkt biobójczy Komaron oraz Komaron Forte, przeznaczony do tępienia komarów i innych owadów latających oraz biegających.
Komaron jest bardzo skutecznym środkiem, charakteryzującym się jednocześnie niską toksycznością dla ludzi i zwierząt domowych. Ma dobre i długotrwałe działanie nawet wtedy, gdy jest naniesiony na porowatą powierzchnię. Zabija komary odpoczywające na opryskanej powierzchni przed posiłkiem lub po pobraniu krwi. Wykazuje on działanie odstraszające komary i inne owady.
Wypłoszone z kryjówek komary siadają na powierzchnie zabezpieczone opryskiem Komaron.
Preparat może być podawany zwykłymi opryskiwaczami lub za pomocą specjalistycznej aparatury gwarantującej opryskiwanie (ULV) lub zamgławianie tzw. „na gorąco”.
Komaron jest przeznaczony dla profesjonalnych ekip zaopatrzonych w odpowiedni specjalistyczny sprzęt oraz odzież ochronną i wykonujących zabiegi zwalczania komarów na zewnątrz obiektów, np. w ogrodach, parkach, na terenach popowodziowych itp. Aby wydłużyć działanie środków na komary Komaron Forte należy stosować z nośnikiem EkoFog.

LATAJĄCE

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium