Skuteczne sposoby na mole spożywcze i odzieżowe: Preparaty na mole, środki owadobójcze, aerozole na mole, pułapki klejące, opryski na mole, lepy na mole

Mole: Chroń spiżarnię i garderobę!

Mole spożywcze i odzieżowe to uciążliwe owady, które żerują w zapasach żywności i pozostawiają w nich larwy. Ich obecność stanowi także ryzyko dla zdrowia, gdyż mogą przenosić różne choroby i zanieczyszczenia. Mole spożywcze często pojawiają się w kuchniach i spiżarniach, gdzie przechowywane są produkty takie jak kasza, mąka, ryż, makaron, cukier czy płatki śniadaniowe. Niektóre gatunki moli odzieżowych chętnie pojawiają się w szafach i garderobach, gdzie chowają się wśród ubrań zawierających naturalne włókna, takie jak wełna, jedwab, bawełna czy futro.

W ofercie sklepu znajdują się skuteczne produkty do likwidacji moli spożywczych i odzieżowych, takie jak STRONG AEROZOL NA MOLE. Jest to insektycyd o działaniu pokarmowym i kontaktowym, który przeznaczony jest do profesjonalnego zwalczania moli, much oraz owadów latających takich jak komary czy osy. Środek zawiera trzy aktywne substancje: cypermetrynę, tetrametrynę i geraniol, które działają na układ nerwowy owadów, zapewniając ich definitywną likwidację. W ofercie posiadamy pułapki lepowe na mole z feromonem, które służą do chwytania moli spożywczych i innych owadów, bez użycia szkodliwych substancji chemicznych.

W naszej ofercie dostępne są również kulki na mole odzieżowe, które chroniąc odzież w szafach, szufladach i garderobach. Każda kulka jest umieszczona w osobnej, perforowanej saszetce, co sprawia, że produkt jest łatwy w użyciu i skuteczny. Posiadamy również pułapki na mole w formie woreczków z suszem bawełnianym nasączonym substancją aktywną. Woreczki emitują przyjemny dla człowieka aromat i skutecznie chronią ubrania z wełny i włókien. Zawarta w nich substancja zwalcza dorosłe osobniki moli odzieżowych oraz ich larwy i jaja.

MOLE

Kuchnia, szafa i magazyn bez moli: Dlaczego należy zwalczać szkodniki ?

Warto pozbyć się moli spożywczych jak i odzieżowych z naszej kuchni lub szafy. Dlatego ważne jest, aby przechowywać produkty spożywcze w szczelnych pojemnikach oraz regularnie utrzymywać czystość i porządek w kuchniach, garderobach i magazynach, aby uniknąć inwazji wywołanych przez różne gatunki moli. Oto kilka zalet związanych ze skuteczną kontrolą populacji szkodników:

  • Bezpieczeństwo żywności - Mole w kuchni zanieczyszczają i infekują zapasy żywności, co stanowi zagrożenie dla zdrowia człowieka. Warto pozbyć się moli z kuchni, by zapobiegać chorobom zakaźnym.

  • Unikanie alergii - Mole odzieżowe przyciągają kurz i brud. Ochrona garderoby i spiżarni pomaga utrzymać czystość i higienę, dzięki temu minimalizujemy ryzyko powstawania uczuleń u człowieka.

  • Ochrona odzieży - Mole odzieżowe mają tendencję do uszkadzania ubrań. Chroniąc szafę i garderobę przed szkodnikami, można zachować jakość i trwałóść odzieży.

  • Minimalizacja strat materiałowych - Uszkodzenia żywności spowodowane przez mole spożywcze mogą prowadzić do strat finansowych w młynach zbożowych, spichlerzach, magazynach żywności, cukrowniach i hurtowniach spożywczych. Likwidacja i kontrola moli spożywczych minimalizuje straty finansowe.

  • Ochrona wyrobów tapicerskich i tekstylnych - Mole odzieżowe niszczą wyroby tekstylne takie jak dywany, pościele, ręczniki, a także wyroby skórzane oraz tkaniny naturalne i syntetyczne. Aktywne przeciwdziałanie pladze moli minimalizuje ryzyko uszkodzeń materiałowych i zapobiega powstawaniu strat.

 

Szukasz skutecznych produktów na mole? Znajdź teraz produkt i zwalcz plagę!

Opryski na mole spożywcze  Opryski na mole odzieżowe  Trutki na mole spożywcze  Trutki na mole odzieżowe

Pułapki na mole spożywcze  Pułapki na mole odzieżowe  Preparaty na mole spożywcze  Preparaty na mole odzieżowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium