Muchy: Chroń swój dom i gospodarstwo przed inwazją owadów!

Muchy to stawonogi należące do rodziny owadów z rzędu dwuskrzydłych. Występują licznie na całym świecie i obejmują wiele różnych gatunków. Są powszechnie uważane za uciążliwe owady, ponieważ przenoszą choroby zakaźne i są źródłem zanieczyszczeń. Kontrola populacji much jest kluczowa w zapewnieniu komfortu i higieny życia. W ofercie naszego sklepu znajdują się skuteczne środki do zwalczania much oraz innych owadów. Posiadamy szeroki asortyment produktów, który został starannie dobrany, by sprostać potrzebom zwalczania inwazji wszelkich owadów zarówno tych latających jak i biegających.

Jeśli zmagasz się z uciążliwymi muchami i szukasz skutecznych preparatów do ich zwalczania, to oferujemy szeroki wybór oprysków zawierających silne substancje biobójcze. Tego typu środki do zwalczania much zawierają między innymi takie związki chemiczne jak tetrametrynacypermetryna czy butotlenek piperonylu. Innym skutecznym sposobem na zwalczanie much, może być zastosowanie specjalistycznych pułapek takich jak STRONG NA MUCHY. Jest to ekologiczna pułapka na muchy, która nie zawiera chemii. Skuteczność pułapki opiera się na specjalnej substancji wabiącej, którą trzeba rozmieszać z wodą. Dzięki odpowiedniej konstrukcji muchy wchodzą do pułapki, a następnie nie są w stanie z niej uciec. Pułapka jest wielokrotnego użytku i dzięki niej można schwytać do 200 000 owadów.

W naszym sklepie znajdują się płyny wabiące marki STRONG, które zawierają naturalne atraktanty spożywcze. Płyn ten jest przeznaczony do pułapek monitorujących aktywność much oraz muszek owocowych i os. Wabik ten nie przywabia innych gatunków owadów i jest bezpieczny dla pszczół. Kolejny nasz flagowy produkt na muchy to STRONG BOMBA. Jest to preparat zamgławiający, który zawiera trzy bardzo skuteczne substancje aktywne (cypermetrynatetrametryna i geraniol). Działa na muchy zarówno w sposób kontaktowy, jak i żołądkowy, co gwarantuje błyskawiczne i długotrwałe efekty. Pierwsze rezultaty można zaobserwować już po około 15-30 minutach, a skuteczność środka na muchy utrzymuje się przez około 24 godziny.

W ofercie sklepu znajdziesz również płynne środki owadobójcze na muchy w formie aerozolu i sprayu a nawet preparaty przeznaczone do obiektów inwentarskich takich jak stajnie, obory, kurniki czy chlewy. Skutecznym środkiem na muchy w gospodarstwie wiejskim będzie MUCHOSTOP. Jest on przeznaczony do zwalczania much w miejscach, gdzie przebywają zwierzęta oraz w obszarach przechowywania odchodów zwierzęcych.

mucha zwalczanie

 

MUCHY

Bez much, bez kłopotów: Sprawdź zalety środków na owady latające!

  • Wysoka skuteczność - Środki biobójcze są bardzo skuteczne w likwidacji much, co pomaga błyskawicznie rozprawić się z inwazją owadów.

  • Zmniejszenie ryzyka chorób zakaźnych - Muchy, przenoszą różne drobnoustroje chorobotwórcze, które mogą wywołać choroby zakaźne. Redukcja populacji much obniża ryzyko przeniesienia tych chorób na ludzi.

  • Komfort i spokój - Skuteczne środki na muchy redukują populację owadów, co przekłada się na ogólny komfort i spokój życia.

  • Czystości i higiena w otoczeniu hodowli - Kontrola much przyczynia się do utrzymania czystości i higieny zarówno w oborach, stajniach, jak i wokół nich, co ma znaczenie dla polepszenia warunków hodowlanych.

  • Zdrowie pracowników - Osoby pracujące w oborach czy stadninach są narażone na liczne ukąszenia much, co może prowadzić do dyskomfortu i reakcji alergicznych. Środki na muchy pozwalają na redukcję populacji owadów i poprawę warunków pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium