Stop chorobom malarycznym! Repelenty na komary, sposoby na insekty, DEET na komary, spray na komary, środek na insekty, MUGGA na komary

Mugga: Skuteczna ochrona przed insektami i chorobami tropikalnymi

Produkty Mugga są produkowane przez belgijską firmę Jaico RDP NV, która istnieje od 25 marca 1987 roku i specjalizuje się w produkcji innowacyjnych repelentów. Firma ta współpracuje od lat z Instytutem Medycyny Tropikalnej w Antwerpii (ITMA) oraz Instytutem Zdrowia Publicznego (TPH) w Szwajcarii. Repelenty z linii Mugga wielokrotnie zdobywały nagrody na międzynarodowych wystawach, otrzymując także specjalne wyróżnienia od Unii Europejskiej za swoją niezawodność i skuteczność. Mugga cieszy się zaufaniem klientów poszukujących niezawodnej ochrony przed komarami i kleszczami. Produkty z tej serii znane są ze skutecznego odstraszania insektów tropikalnych i zapewniają bezpieczeństwo przed groźnymi chorobami, takimi jak denga, malaria, borelioza czy kleszczowe zapalenie mózgu (KZM).

MUGGA

Mugga: Dlaczego warto wybrać ten repelent ?

Repelenty z linii Mugga to przede wszystkim pewne i sprawdzone produkty, które przeszły rygorystyczne testy badawcze. Badania naukowe przeprowadzone między innymi przez dr. Marka S. Fradina i prof. Johna F. Daya, potwierdziły, że środki zawierające DEET są efektywniejsze niż te oparte na składnikach roślinnych. Repelenty z linii Mugga występują w dwóch formach: jako roll-on do bezpośredniej aplikacji na skórę oraz jako spray, który można stosować zarówno na skórę jak i na odzież. Mugga oferuje kompleksową ochronę, będąc zarówno skutecznym, jak i bezpiecznym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie spokojne podróże wolne od ryzyka zarażenia chorobami przenoszonymi przez owady tropikalne. Repelenty Mugga nie tylko odstraszają komary, lecz również skutecznie chronią przed kleszczami.

Mugga zawiera DEET, substancję czynną, która znakomicie odstrasza komary i kleszcze. Związek ten jest jednym z najskuteczniejszych składników stosowanych w repelentach, chroniąc przed ukąszeniami przez dłuższy czas. DEET uniemożliwia owadom prawidłowe odczuwanie bodźców zmysłowych, takich jak zapach ludzkiej skóry. Repelenty z linii Mugga zapewniają długotrwałą ochronę bez konieczność częstego ponownego aplikowania preparatu. Przy jednorazowym zastosowaniu, środek przeciwko komarom chroni średnio przez 9 godzin w klimacie umiarkowanym i 4-8 godzin w klimacie tropikalnym. Zalecamy produkty ochronne Mugga przede wszystkim dla osób spędzających czas na łonie natury, zarówno w klimacie tropikalnym jak i umiarkowanym. Ten środek na komary znakomicie nadaje się dla wędkarzy, leśników czy myśliwych. Dzięki innowacyjnym składnikom odstraszającym insekty, Mugga chroni skórę przed nieprzyjemnymi ukąszeniami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium