W tym dziale znajdziemy szeroką gamę skutecznych środków pomocnych w usuwaniu przykrych woni. Zapachy takie jak dym papierosowy, odór pleśni i zgnilizny, ale również woń moczu po zwierzętach bez problemu usuniemy dzięki zastosowaniu specjalistycznych preparatów.

Wszyscy właściciele zwierząt domowych doskonale wiedzą jak istotne jest regularne sprzątanie w mieszkaniu czy domu. Usuwanie resztek przysmaków z podłogi czy odkurzanie sierści naszych pupili z dywanów oraz tapicerek mebli jest ważne nie tylko z perspektywy aspektów wizualnych. Porządek i higieniczność wewnątrz naszej przestrzeni mogą wpływać na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Nie wszystko jest jednak widoczne gołym okiem. Neutralizatory zapachu znajdujące się właśnie w tej kategorii produktów z naszego sklepu internetowego pomogą Ci usunąć to, czego nie widać, a co bardzo często czuć.

Przestrzeń wolna od nieprzyjemnych zapachów

Neutralizatory, które możemy Ci zaoferować to profesjonalne środki. Dostępne u nas w różnych wersjach (między innymi w formie sprayu, koncentratu do rozcieńczenia czy BIO posypki) są łatwe w użyciu oraz w pełni bezpieczne zarówno dla domowników, jak i powierzchni, w których się je stosuje. Te biodegradowalne preparaty pozwolą Ci usunąć nieprzyjemne wonie moczu zwierząt, pleśni, a nawet duszący odór dymu papierosowego.

NEUTRALIZATORY ZAPCHU

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium