Pułapki do wyłapywania, specjalistyczne opryski, odstraszacze ultradźwiękowe, spraye chroniące przed kleszczami i komarami czy wydajne granulaty na mrówki – to tylko niektóre z preparatów i urządzeń, które mamy w tej kategorii. Oferujemy także środki zabijające owady takie jak osy i szerszenie czy roztwory do malowania powierzchni, zwalczające muchy. Nasze produkty doskonale sprawdzą się we wszelkich budynkach inwentarskich, magazynach, miejscach użyteczności publicznej czy domach. Wybierz odpowiedni produkt i zabezpiecz siebie oraz bliskich przed niebezpiecznymi i uciążliwymi owadami.

Preparaty owadobójcze o dużej wydajności

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak owady potrafią być uciążliwe. Niezależnie od tego czy są to mrówki, muchy, komary czy też osy – insekty latające lub biegające uprzykrzają życie nieustannie. Jeżeli masz ich dość lub pragniesz je skutecznie odstraszyć, koniecznie zapoznaj się z naszym bogatym asortymentem, gdyż specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szereg niezwykle wydajnych preparatów. Dzięki oferowanym produktom będziesz mógł skupić się wyłącznie na odpoczynku po ciężkim dniu pracy i nie zamartwiać się o obecność insektów wewnątrz lub na zewnątrz budynku.

Ogromny wybór środków owadobójczych oraz produktów odstraszających

Wśród naszej oferty znalazły się nie tylko preparaty na najbardziej popularne insekty, takie jak prusaki, pchły, komary, rybiki, muchy czy też kleszcze, ale również na mniej spotykane stworzenia. Ponadto w naszym asortymencie znaleźć można odstraszacze ultradźwiękowe i zapachowe, a także różnego rodzaju pułapki, dzięki którym pozbędziesz się niechcianych insektów.

OWADY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium