Chroń swój trawnik: Środek przeciw szkodnikom, odtraszacz na krety, karbid na krety, urządzenie odstraszające krety, płyn na krety

Odstraszacz kretów: Ogród bez śladów szkodników!

W naszym sklepie oferujemy bogaty asortyment urządzeń do odstraszania kretów, które pomogą w skutecznym pozbyciu się tych szkodników z Twojego ogrodu lub działki. Tego typu produkty są bezpieczne dla środowiska, a ich działanie opiera się na innowacyjnych technologiach, które sprawiają, że krety opuszczają teren Twojej posesji. U nas znajdziesz ultradźwiękowe odstraszacze na krety, które są ekologicznym rozwiązaniem. Są to urządzenia emitujące fale dźwiękowe, które są niezwykle nieprzyjemne dla zwierząt, ale całkiem bezpieczne i niewyczuwalne dla ludzi. Niektóre z odstraszaczy ultradźwiękowych emitują również wibracje, co powoduje, że gryzonie odczuwają nieprzyjazną dla nich falę drgań.

W naszym sklepie można zakupić karbid, który jest powszechnie wykorzystywanym środkiem do pozbycia się kretów oraz nornic. Środek ten zawiera węglik wapnia. Substancja ta reaguje z wilgocią w glebie i tworzy intensywnie odstraszający gaz zwany acetylenem. To naturalne rozwiązanie, które nie tylko jest skuteczne, ale także przyjazne dla środowiska. Nieprzyjemny zapach wydzielany przez tą substancję zmusza gryzonie do opuszczenia miejsca, w których został zastosowany. W naszej ofercie posiadamy m.in. najwyższej jakości i czystości karbid marki STRONG. Skład i wielkość grudek tego preparatu został tak dobrany, aby zapewniał wysoką reaktywność z wilgocią.

W ofercie posiadamy również inne preparaty odstraszające krety, które m.in. zawierają najsilniej działającą na krety substancję, dopuszczoną do stosowania w miejscach ich przebywania tzw. olej rycynowy (Oleum Ricini). Olej ten pozyskiwany jest z byliny rącznika pospolitego i jest od lat stosowany, do wyżej wymienionych celów, np. w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Posiadamy również odstraszacze w formie płynnej takie jak STRONG KRETOTERROR. Jest to specjalnie przygotowana kompozycja mikroorganizmów, która została poddana fermentacji z octem winnym, alkoholem i wrotyczem. Środek ten przeciwdziała powstawaniu kretowisk poprzez zwalczanie populacji pędraków, opuchlaków i drutowców.

Odstraszacz kretów

Bez kretów, bez zniszczeń: Sprawdź zalety skutecznych odstraszaczy na gryzonie!

  • Estetyka i ochrona ogrodu - Urządzenia odstraszające krety pomagają chronić Twoje rośliny, kwiaty i warzywa przed uszkodzeniami spowodowanymi przez gryzonie.

  • Bezpieczeństwo zastosowania - Odstraszacze na krety nie zawierają toksycznych i trujących substancji i nie powodują ryzyka dla ludzi i zwierząt domowych.

  • Bezpieczeństwo podłoża - Zwalczanie kretów z obszaru posesji pomaga w utrzymaniu stabilności podłoża i zapobiega tworzeniu się zapadlisk ziemi. Krety drążąc tunele potrafią uszkodzić ścieżki, chodniki i krawężniki. Zwalczanie kretów chroni podłoże i szlaki komunikacyjne na działce.

  • Spokój i komfort - Odstraszacze na krety pozwalają cieszyć się spokojnym i komfortowym wypoczynkiem w ogrodzie, bez obaw o usuwanie skutków zniszczeń.

  • Duży obszar działania - Odstraszacze ultradźwiękowe na krety emitują fale o zasięgu nawet do 1000 m² i efektywnie chronią duże obszary ogrodu, pola czy działki.

  • Humanitarne rozwiązanie - Urządzenia i preparaty odstraszające stanowią bezpieczne i humanitarne rozwiązanie w ochronie przed kretami. Nie zawierają substancji trujących i nie dokonują definitywnej likwidacji zwierzęcia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium