STOP dzikim kotom! Odstraszacz na koty, spray odstraszający koty, ultradźwiękowy odstraszacz na koty i psy, zapach odstraszający koty

Odstraszacz na koty: Zabezpiecz teren przed bezpańskimi futrzakami

Bliska obecność dzikich kotów w otoczeniu człowieka może stwarzać różne zagrożenia, zarówno dla nas, jak i dla niektórych zwierząt hodowlanych takich jak gołębie czy młode pisklęta kur. Dzikie koty mogą być nosicielami chorób, atakować mniejsze zwierzęta oraz zakłócać spokój w naszym otoczeniu. W takich przypadkach, korzystanie z odstraszacza na koty, staje się kluczowym rozwiązaniem. Istnieje kilka skutecznych metod odstraszania kotów, zarówno tych dzikich, jak i domowych, które próbują wtargnąć na niepowołane terytorium. Koty są bardzo wrażliwe na niektóre zapachy, takie jak cytryna, pomarańcza, lawenda czy pieprz cayenne.

W celu skutecznego zapobiegnięcia pojawieniu się kotom możemy zastosować profesjonalny preparat STRONG PSY I KOTY, który zawiera specjalnie wyselekcjonowane substancje zapachowe silnie odstraszające bezpańskie czworonogi. Odstraszacz kotów posiada szerokie działanie i zniechęca zwierzęta do przebywania w miejscu zastosowania, a skuteczność produktu w przypadku bezdeszczowej pogody utrzymuje się do 7 dni. Odstraszacz kotów zabezpiecza place zabaw, tarasy, klatki schodowe, piwnice, śmietniki, bramy oraz młode drzewka i krzewy przed ich znaczeniem i niszczeniem, jakie powodują futrzaki.

Odstraszacz na koty

Bezpieczne strychy i piwnice: Jak odstraszyć koty?

Dzikie koty często bytują w różnych miejscach, takich jak piwnice czy strychy, co może zakłócać spokój lokatorów. Koty chętnie zasiedlają dolne i górne struktury budynków, gdzie szukają potencjalnych źródeł pożywienia, takich jak myszy, owady czy składowane zapasy spożywcze. Koty najbardziej uporczywe są w okresie godowym, który przypada wiosną i latem. Wtedy samce kotów szukają partnerki do rozrodu, co sprawia, że są bardziej aktywne i oznaczają moczem swoje terytorium. Samice kotów w trakcie rui wydają charakterystyczne, głośne miauczenie, które może być słyszalne z dużej odległości.

Hałas dzikich kotów na ogół występuje w nocy i zakłóca spokój mieszkańcom. Skuteczne odstraszanie kotów z piwnic i strychów może być nie lada wyzwaniem, ale istnieją różne metody na ograniczanie ich obecności w tych obszarach. W celu ochrony terytorium przed dzikimi kotami możemy uszczelnić wszystkie otwory i szczeliny w murach, oknach, włazach czy drzwiach, aby uniemożliwić zwierzętom wejście do pomieszczeń.

Skutecznym sposobem odstraszania kotów oraz gryzoni takich jak myszy może być zastosowanie urządzenia YARD GARD. Produkt posiada wbudowany potencjometr ustawienia częstotliwości fal ultradźwiękowych, dzięki temu wysyła dokuczliwy sygnał zmuszający zwierzęta do opuszczenia terytorium. Regulowana częstotliwość urządzenia odstraszającego oraz duży zasięg działania sprawiają, że jest to inwestycja w bezpieczeństwo i spokój w otoczeniu człowieka. Zasięg ultradźwięków wynoszący do 21 metrów sprawia, że YARD GARD skutecznie chroni obszar do 750 m2.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium