przewin

Opryski na KLESZCZE I PAJĄKI

Sortuj: Wyświetl:     1 - 30 z 87 produkty
Opryski na kleszcze i pająki. Jak się pozbyć kleszczy w ogrodzie?
 
W tym dziale produktów znalazły się rozmaite środki przeznaczone do specjalistycznej dezynsekcji (tzw. insektycydy) oraz preparaty okazujące się niezwykle skuteczne w walce z kleszczami. Ich niepodważalnym atutem jest bezapelacyjna skuteczność, która idzie w parze z całkowitym bezpieczeństwem dla użytkownika. Dlatego też środki te mogą być stosowanie nie tylko w mieszkaniach, domach oraz obiektach o dużej powierzchni użytkowej, ale również na ciele i skórze ludzi i zwierząt. Dzięki nim także tereny zewnętrzne, jak i posłania w sypialniach domków jednorodzinnych i letniskowych pozostaną wolne od kleszczy.
 
Dla Państwa wygody udzielamy również konsultacji telefonicznych oraz poprzez czat na stronie naszego sklepu. Sprzedawane środki są najczęściej również przetestowane przed nasze ekipy dezynsekcyjne, dlatego potrafimy rzetelnie doradzić Państwo jak wybrać skuteczny oprysk.

Jak prawidłowo usunąć, wyciągnąć kleszcza? - kliknij aby obejrzeć film na YouTube.

 

 

Zwalczanie kleszczy: Kleszcze są wyjątkowo niebezpiecznym pajęczakiem. W ofercie odnajdą Państwo repelenty o niezwykłej skuteczności w działaniu – przygotowane zarówno dla ludzi, jak i zwierząt. Proponujemy m.in. opryski renomowanych marek: Ciper Pulvizoo, Exit, Komaron Forte. Zapraszamy do skorzystania z konsultacji telefonicznych, specjalista doradzi jak zwalczać kleszcze w ogrodzie, jak wybrać skuteczne opryski na kleszcze, sposoby naturalne i metody odstraszania kleszczy, postępowanie po ugryzieniu przez kleszcza.
Obrzeżek gołębi, którego gatunkowa nazwa brzmi Argas reflexus, jest jednym z najczęściej pojawiających się w naszej strefie klimatycznej gatunkiem kleszcza. Sama jego nazwa wzięła się z upodobania pajęczaka do miejsc gniazdowania i nocowania gołębi – zarówno dzikich, jak i hodowlanych. Osobniki tego gatunku aktywizują swoją działalność pod wpływem odczuwalnego głodu – w momencie, kiedy populacja gołębi zostanie przeniesiona lub też zlikwidowana z danego miejsca, a one same utraciły żywiciela. Wówczas rozprzestrzeniają się w poszukiwaniu pożywienia, bardzo często trafiając do mieszkań i domów. Należy więc pamiętać o konieczności przeprowadzenia oprysków w miejscach, gdzie dotychczas nocowały lub gniazdowały gołębie. W tym celu mogą Państwo wykorzystać środki znajdujące się w ofercie naszego sklepu. Tylko u nas przetestowane środki na kleszcze!

Co nam grozi po ukąszeniu przez kleszcza? Najbardziej niebezpieczne powikłania po ukąszeniu kleszcza to borelioza oraz kleszczowe zapalenie mózgu. Do niedawna sądzono, że kleszcze to problem jedynie dla tych osób, które urlop spędzają na terenach leśnych i podczas wędrówek przedzierają się przez gęste zarośla i podmokłe łąki. Niestety - coraz częściej możemy paść ofiarą kleszcza również w miejskich parkach, a nawet spotkać kleszcze w ogrodzie. Aby myśli o kleszczach nie zakłócały naszego wypoczynku na łonie natury.

Sposoby płatności

Zlokalizuj przesyłkę

Dzięki szczegółowym aktualizacjom w czasie rzeczywistym widzisz jak przesyłka porusza się siecią DHL.

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
wypisz się »

Facebook

Jeśli lubisz naszą firmę, polub nas na Facebooku!

Zobacz, gdzie znajdują się nasze sklepy

 

CENTRUM
sklep stacjonarny

al. Solidarności 113d 
na tyłach Kina FEMINA
tel. (22) 846-15-83

Godziny otwarcia

Pon-Pt 10:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 15:00
(sobota w sezonie letnim)


ZOBACZ, JAK DOJECHAĆ »

 

BIAŁOŁĘKA
zamówienia internetowe

ul. Czarnocińska 25
wjazd od ul. Drogowej
tel. (22) 846-15-83

Godziny otwarcia

Pon-Pt 9:00 - 18:00
Sobota nieczynne


ZOBACZ, JAK DOJECHAĆ »

Sklep internetowy Shoper.pl