przewin

Opryski na PRUSAKI I KARALUCHY

Sortuj: Wyświetl:     1 - 30 z 155 produkty
Karaluchy

Środki na prusaki i karaluchy

Ze względu na biologiczne uwarunkowania karaluchy uznać należy nie tylko za insekty bardzo szybko rozmnażające się, ale również żyjące dość długo (w porównaniu do innych gatunków) – nawet 2 lata. Ze względu na swój tryb życia – preferują one zaciszne i ciemne miejsca, gdzie składają kokony. Każdy z nich może składać się z kilkunastu jaj – od 12 do 18. Chociaż początkowo kokon przyczepiony jest do odwłoku samicy, to jednak po określonym czasie zostaje on przez nią umiejscowiony w szczelinie muru, pod listwą podłogową, we framudze drzwi lub też innym ciemnym, suchym miejscu. W ciągu całego swojego cyklu rozwojowego samica może złożyć nawet 5 kokonów. Rozwój osobnika trwa od 8 do 12 miesięcy (czasami nieco dłużej).


W związku z powyższym zwalczanie karaczanów (prusaków i karaluchów) musi opierać się na zastosowaniu skutecznych preparatów, które pozwolą wyeliminować całą populację owadów, nie zaś jedynie pojedyncze osobniki. Niestety – prusak jest jednym tych owadów, który upodobał sobie mieszkania i domy. W przypadku jego pojawienia się w gospodarstwie domowym należy niezwłocznie sięgnąć po środki, które wzmocnią skuteczność prowadzonej z insektem walki. Z naszej oferty oraz propozycji mogą skorzystać zarówno specjalistyczne ekipy ddd, jak również Klienci indywidualni, poszukujący rozwiązań dla swoich domów.


W naszym asortymencie odnajdą Państwo niezwykle zróżnicowany wybór produktów pozwalający sięgnąć po środki renomowanych i cenionych w branży producentów. Wszystkie dostępne są w bardzo wygodnych i gwarantujących maksymalną wydajność opakowaniach. Jesteśmy przekonani, że nasi Klienci usatysfakcjonowani będą także bardzo atrakcyjną ofertą cenową. By zapewnić Państwu możliwość przeprowadzenia błyskawicznej i skutecznej dezynsekcji – zapewniamy szybką i natychmiastową realizację zamówienia.


Wszystkie, dostępne w ofercie sprzedaży produkty, mogą Państwo zakupić odwiedzając nasz salon firmowy w Warszawie lub też korzystając z propozycji sklepu internetowego.

Sposoby płatności

Zlokalizuj przesyłkę

Dzięki szczegółowym aktualizacjom w czasie rzeczywistym widzisz jak przesyłka porusza się siecią DHL.

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
wypisz się »

Facebook

Jeśli lubisz naszą firmę, polub nas na Facebooku!

Zobacz, gdzie znajdują się nasze sklepy

 

CENTRUM
sklep stacjonarny

al. Solidarności 113d 
na tyłach Kina FEMINA
tel. (22) 846-15-83

Godziny otwarcia

Pon-Pt 10:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 15:00
(sobota w sezonie letnim)


ZOBACZ, JAK DOJECHAĆ »

 

BIAŁOŁĘKA
zamówienia internetowe

ul. Czarnocińska 25
wjazd od ul. Drogowej
tel. (22) 846-15-83

Godziny otwarcia

Pon-Pt 9:00 - 18:00
Sobota nieczynne


ZOBACZ, JAK DOJECHAĆ »

Sklep internetowy Shoper.pl