Znajdź sposób na owady: Opryski na pająki, środki owadobójcze, preparaty na pająki, insektycydy, spraye na pająki, aerozole owadobójcze

Pająki: Pozbądź się owadów i żyj bez lęku!

Pająki żyją prawie na całej kuli ziemskiej, z wyjątkiem terenów polarnych. Spotkać je można w środowiskach lądowych, jak i wodnych, a ich naturalne siedliska to przede wszystkim lasy, łąki, pola, jaskinie, ale także nasze domy. Każdy gatunek ma swoje odmienne preferencje dotyczące środowiska. Pająki są owadożerne i wykorzystują różne strategie łowieckie, takie jak budowa pajęczyn w celu schwytania ofiary. W Polsce najpopularniejsze są pająki z rodziny krzyżakowatych (Araneidae). Występują licznie w ogrodach, na krzewach i drzewach.

Pająki stanowią ważny element łańcucha pokarmowego, gdyż są drapieżnikami wobec owadów i małych bezkręgowców. Są także pożywieniem dla innych organizmów, takich jak żaby, ptaki czy jaszczurki. Większość pająków nie wyrządza znaczących szkód i nie stanowi zagrożenia dla ludzi. Jednak niektóre gatunki mogą być uważane za uciążliwe, gdyż tworzą na strychach i poddaszach pajęczyny, pozostawiają odchody oraz wywołują fobię i dyskomfort u wielu ludzi. Jeśli masz problem z tymi owadami i chciałbyś zakupić skuteczny preparat na pająki, to w ofercie naszego sklepu znajdziesz takie rozwiązania jak:

 • STRONG BOMBA na pchły i pająki - Jest to nasz flagowy produkt na pchły i pająki w formie aerozolu samowyładowczego. Skutecznie zwalcza insekty i jest wydajny, a zawartość pojemnika wystarcza na dezynsekcję pomieszczenia o kubaturze do 80 m³. Produkt zawiera trzy niezwykle skuteczne substancje czynne, takie jak cypermetryna, tetrametryna i geraniol.

 • Środki biobójcze do oprysku - Posiadamy szeroki wybór środków na pająki w formie oprysku zawierającego substancje biobójcze, dzięki którym skutecznie pozbywamy się uciążliwych owadów. Substancje te działają kontaktowo i żołądkowo na pająki i są skuteczne również na pozostałe insekty biegające takie jak mrówki, prusaki, karaluchy czy pluskwy.

 • ONE SHOT na mrówki i pająki - Jest to zupełnie naturalny produkt, który zawiera olejki i wyciągi roślinne oraz naturalne substancje zagęszczające. Jest bezpieczny dla ludzi, nie zawiera środków biobójczych, działa kontaktowo i jest polecany do zwalczania pająków oraz mrówek. Preparat na pająki można używać wewnątrz domu, spryskując nim trudno dostępne miejsca, takie jak schowki, szczeliny, listwy przypodłogowe czy szuflady.

PAJĄKI

Bez koszmarów, bez pająków: Sprawdź zalety naszych produktów!

 • Długotrwała skuteczność - Niektóre opryski na pająki mają długoterminową skuteczność, co oznacza, że zapewniają ochronę już po jednorazowej aplikacji.

 • Czystość i estetyka Preparaty na pająki pomagają zwalczyć owady w naszym domu, oraz zmniejszają ryzyko pojawienia się pajęczyn. Ułatwiają utrzymanie czystości i estetyki w pomieszczeniach.

 • Redukcja lęku i stresu - Środki owadobójcze na pająki działają błyskawicznie i szybko rozwiązują problem. Dla osób cierpiących na arachnofobię, skuteczne zwalczanie pająków może pomóc zmniejszyć lęk i stres.

 • Ochrona przed ugryzieniami i alergiami - Pająki żyją wokół kurzu i roztoczy oraz przenoszą alergeny, które mogą wywoływać reakcje uczuleniowe u niektórych osób. Usunięcie pająków pomaga ograniczyć ryzyko alergii oraz ugryzień.

   


  Masz problem z pająkami? Oto skuteczne rozwiązania!

  W naszym artykule blogowym: Jak skutecznie pozbyć się pająków z domu i ogrodu? Praktyczny przewodnik znajdziesz przydatne wskazówki i sposoby, które pomogą Ci skutecznie pozbyć się niechcianych gości.

   

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium