Skuteczne odstraszacze ptaków.

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w mieście, czy też na wsi ptaki potrafią być prawdziwym utrapieniem. Utrudniają ludziom życie, siadając na balkonach, parapetach, a także tarasach, przy okazji zostawiając w tych miejscach swoje odchody. Oprócz odrażającego widoku, wydzieliny zwierząt mogą stanowić, ze względu na bakterie i wirusy się w nich znajdujące, niebezpieczeństwo dla małych dzieci oraz dorosłych. Konieczność sprzątania ptasich zanieczyszczeń to niejedyne zmartwienie, które powodują te skrzydlate stworzenia. Niektóre gatunki żywią się bowiem owocami, co w szczególności w przypadku posiadania komercyjnych sadów może skutkować mniejszymi zbiorami, a co za tym idzie, stratami finansowymi.

Dlatego też, chociażby w celach zapobiegawczych, powinno się stosować różnego typu odstraszacze, które sprawią, że opisywane zwierzęta nie będą powodowały szkód materialnych, a także powodowały konieczności wykonania dodatkowej pracy.

W dziale ptaki posiadamy szeroki asortyment systemów do odstraszania ptaków. Jednym z najpopularniejszych są kolce na ptaki. Specjalne druty wykonane są tak aby nie krzywdzić zwierząt ale skutecznie odstraszyć i zniechęcić do siadania w zabezpieczonych miejscach. Kolce doskonale sprawdzą się do odstraszania małych i dużych ptaków: wróbli, gołębi, kawek itp.

Oprócz tego w naszym asortymencie znalazły się różnego rodzaju preparaty, po których zastosowaniu w powietrzu unosi się nieznośny dla opisywanych zwierząt zapach.

PTAKI

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium