Pułapka na krety i nornice: Zachowaj porządek w ogrodzie!

W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór pułapek na krety i nornice, które pomogą złapać uciążliwego gryzonia na terenie Twojej działki lub ogrodu. Posiadamy wyłącznie profesjonalne produkty, które dostępne są w kilku wariantach, a każdy z nich cechuje się niezawodnością, trwałością i skutecznością. Pułapki w kształcie rurki to tradycyjne urządzenia, które są wyposażona w dwie blaszki otwierające się tylko do środka. Mechanizm ten zapewnia gryzoniowi jednokierunkowy dostęp do tunelu, bez możliwości jego opuszczenia. Posiadamy również pułapki wyposażone w dodatkowy sygnalizator, który jest widoczny ponad powierzchnią ziemi i obraca się w momencie, gdy intruz wtargnie do wnętrza rurki.

Innym rodzajem produktów zwalczających krety są pułapki nożycowe. Pułapki tego typu wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej i posiadają mocny chwyt, który błyskawicznie obezwładnia zarówno krety, jak i nornice. Nastawienie pułapki jest łatwe, a jej czuły mechanizm blokujący uruchamia się w momencie dotknięcia go przez gryzonia. Posiadamy również innowacyjną pułapkę TALPIRID, która wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Jest to wysokiej jakości urządzenie, które nie rdzewieje i doskonale sprawdza się w każdym rodzaju gleby. Pułapka ta posiada dwustronne, bardzo wytrzymałe szczęki, które zapewniają długotrwałe i wielokrotne użytkowanie.

Zasadzka w ogrodzie! Jakie są zalety naszych pułapek na krety i nornice ?

  • Skuteczność zastosowania - Produkty z naszej oferty są niezwykle skuteczne w zwalczaniu kretów i nornic. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i skutecznym mechanizmom, gryzonie nie mają szans na ucieczkę z wnętrza pułapki.

  • Bezpieczeństwo dla środowiska - Nasze pułapki na gryzonie są bezpieczne dla środowiska, gdyż nie ma konieczności stosowania substancji toksycznych, co jest korzystne zarówno dla środowiska naturalnego, jak i użytkowników.

  • Monitorowanie działania - W niektórych rodzajach pułapek znajdują się sygnalizatory, które informują o złapanym szkodnika. Dzięki temu możemy lepiej monitorować proces zwalczania kretów, bez konieczności częstego zaglądania do wnętrza pułapki.

  • Dostępność i łatwość zastosowania - Nasze pułapki są dostępne dla każdego i łatwe do zastosowania oraz obsługi. Nawet osoby bez doświadczenia mogą w prosty sposób korzystać z tych rozwiązań.

  • Możliwość wielokrotnego użycia - Pułapki na krety i nornice pozwalają na wielokrotne użycie, co przekłada się na oszczędność zarówno czasu jak i pieniędzy.

  • Zdrowsze rośliny i plony - Pułapki ograniczają populację kretów i nornic, co istotnie przyczynia się do ochrony ogrodu. Zwalczanie gryzoni pozwala na zdrowy wzrost roślin i krzewów. Chroniąc je przed kretami i nornicami, zwiększamy szanse na obfite i smaczne plony.

  • Ograniczenie prac konserwacyjnych - Usunięcie potencjalnych zagrożeń, takich jak krety, minimalizuje prace konserwacyjne na terenie ogrodu. Krety drążą tunele i potrafią uszkodzić nie tylko trawnik, ale również ścieżki i doprowadzić do zapadania się chodników i krawężników. Zwalczanie kretów chroni podłoże i infrastrukturę komunikacyjną na terenie działki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium