Chroń kojec, budę i legowisko dla psa: Preparaty na pchły, środki na pasożyty, opryski na pchły, środki owadobójcze, aerozole na pchły, opryski na pasożyty

Środek na pchły: STRONG wytępi uporczywe pasożyty!

Pchły w porównaniu z innymi owadami, mogą stwarzać znaczne problemy zarówno ludziom, jak i zwierzętom. Charakteryzują się doskonałymi zdolnościami skoku oraz pasożytniczym trybem życia, gdyż żywią się krwią swoich gospodarzy. Pchły często atakują ssaki, w tym psy, koty i ludzi. Mają tendencję do kąsania i są przyczyną wielu problemów zdrowotnych oraz dyskomfortu. Ugryzienia pcheł mają postać niewielkich, czerwonych punkcików. Zaczerwienienia powodują swędzenie, które dla niektórych osób może być szczególnie drażniące. Inwazji owadów nie należy lekceważyć, gdyż pchły mogą przenosić wiele niebezpiecznych chorób.

W ofercie sklepu posiadamy środki na pchły, gdyż rozumiemy konieczność skutecznego zwalczania tych pasożytów. Preparaty marki STRONG są od wielu lat znane jako niezawodne środki zwalczające pchły. Środek STRONG BOMBA NA PCHŁY I PAJĄKI został opracowany z myślą o maksymalnej skuteczności w tępieniu pcheł. Działa zarówno na dorosłe osobniki oraz na larwy i jaja i zapewnia kompleksową ochronę przed infestacją. Opakowanie z produktem należy umieścić w centralnej części pomieszczenia na dowolnej wysokości. Aerozol na pchły należy uruchomić poprzez silne naciśnięcie aplikatora, do momentu jego zablokowania, trzymając pojemnik w wyprostowanej ręce, jak najdalej od twarzy. Opróżniający się pojemnik należy pozostawić w pomieszczeniu i niezwłocznie je zamknąć oraz opuścić na okres 1 godz.

ŚRODEK NA PCHŁY

Pchły a zagrożenia dla człowieka i zwierząt domowych!

Pchły znajdujące się w otoczeniu człowieka stanowią istotne zagrożenie dla jego zdrowia. Ukąszenia pcheł mogą prowadzić do podrażnień, świądu, a w niektórych przypadkach nawet alergii. Pasożyty te mogą przenosić różne choroby, takie jak tularemia czy tyfus, co dodatkowo zwiększa ich potencjalne ryzyko dla ludzi.

Pchły żerują między innymi na psach, kotach i żywią się krwią zwierząt, co prowadzi do licznych ukąszeń, które wywołują silny świąd i potrzebę drapania u czworonogów. Zwierzęta zaatakowane przez pchły mają podrażnienie skóry i tracą sierść. Pchły przenoszą również choroby, takie jak tasiemce czy bakterie z rodzaju Bartonella. W ten sposób mogą stanowić źródło dodatkowego zagrożenia dla zdrowia i kondycji zwierząt domowych.

Bez pcheł, bez problemów: Dlaczego preparat STRONG warto mieć pod ręką ?

Skuteczne preparaty na pchły, takie jak produkty marki STRONG, od wielu lat stanowią niezastąpione narzędzie w zwalczaniu tych pasożytów. Ich potężne działanie i wysoka skuteczność sprawiają, że są pierwszym wyborem dla klientów, którzy chcą zapewnić swoim zwierzętom i domowi ochronę przed pchłami

  • Skuteczność - Preparaty na pchły marki STRONG są znane ze swojej skuteczności w definitywnej likwidacji pasożytów. Działają zarówno na dorosłe osobniki pcheł oraz na ich larwy i jaja, co zapewnia kompleksową ochronę przed infestacją.

  • Szybkość działania - Preparaty STRONG znane są z tego, że działają stosunkowo szybko, co oznacza, że można w krótkim czasie uwolnić otoczenie ludzi i zwierząt od uciążliwych pcheł.

  • Ochrona domu - Pchły często ukrywają się w miejscach, w których zwierzęta śpią. Dlatego warto tępić pasożyty, by chronić miejsca, w których znajdują się legowiska, materace, dywany i wykładziny oraz inne miejsca, gdzie zwierzęta odpoczywają.

  • Ochrona zwierząt - Dzięki likwidacji pcheł, preparaty STRONG przyczyniają się do poprawy ogólnego samopoczucia i komfortu zwierząt. Likwidują świąd, ukąszenia i potrzebę ciągłego drapania jaka występuję u zwierząt zaatakowanych przez pchły.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium