Środki na prusaki i karaluchy

Ze względu na biologiczne uwarunkowania kaczany uznać należy nie tylko za insekty bardzo szybko rozmnażające się, ale również żyjące dość długo (w porównaniu do innych gatunków) – nawet 2 lata. Ze względu na swój tryb życia – preferują one zaciszne i ciemne miejsca, gdzie składają kokony. Każdy z nich może składać się z kilkunastu jaj – od 12 do 18. Chociaż początkowo kokon przyczepiony jest do odwłoku samicy, to jednak po określonym czasie zostaje on przez nią umiejscowiony w szczelinie muru, pod listwą podłogową, we framudze drzwi lub też innym ciemnym, suchym miejscu. W ciągu całego swojego cyklu rozwojowego samica może złożyć nawet 5 kokonów. Rozwój osobnika trwa od 8 do 12 miesięcy (czasami nieco dłużej).


W związku z powyższym zwalczanie karaczanów (prusaków i karaluchów) musi opierać się na zastosowaniu skutecznych preparatów, które pozwolą wyeliminować całą populację owadów, nie zaś jedynie pojedyncze osobniki. Niestety – prusak jest jednym tych owadów, który upodobał sobie mieszkania i domy. W przypadku jego pojawienia się w gospodarstwie domowym należy niezwłocznie sięgnąć po środki, które wzmocnią skuteczność prowadzonej z insektem walki. Z naszej oferty oraz propozycji mogą skorzystać zarówno specjalistyczne ekipy ddd, jak również Klienci indywidualni, poszukujący rozwiązań dla swoich domów.


W naszym asortymencie odnajdą Państwo niezwykle zróżnicowany wybór produktów pozwalający sięgnąć po środki renomowanych i cenionych w branży producentów. Wszystkie dostępne są w bardzo wygodnych i gwarantujących maksymalną wydajność opakowaniach. Jesteśmy przekonani, że nasi Klienci usatysfakcjonowani będą także bardzo atrakcyjną ofertą cenową. By zapewnić Państwu możliwość przeprowadzenia błyskawicznej i skutecznej dezynsekcji – zapewniamy szybką i natychmiastową realizację zamówienia.


Wszystkie, dostępne w ofercie sprzedaży produkty, mogą Państwo zakupić odwiedzając nasz salon firmowy w Warszawie lub też korzystając z propozycji sklepu internetowego.

ŚRODKI NA PRUSAKI I KARALUCHY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium