TickLess: Skuteczny odstraszacz na kleszcze i pchły

Szukasz efektywnego odstraszacza na kleszcze? Odstraszacz ultradźwiękowy TickLess to innowacyjne urządzenie emitujące impulsy o częstotliwości 40 kHz. Ten rewelacyjny produkt zapewnia ochronę dla Ciebie oraz dla Twoich zwierząt takich jak psy lub koty. TickLess działa całkowicie bezpiecznie, blokując przy tym narząd Hallera u kleszczy. TickLess używa fal dźwiękowych, które są całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt, eliminując konieczność stosowania substancji chemicznych czy toksycznych środków odstraszających. Dzięki zastosowaniu odstraszacza TickLess, pasożyty nie są w stanie efektywnie polować. Badania przeprowadzone w laboratorium Uniwersytetu Camerinio we Włoszech wykazały wysoką skuteczność odstraszaczy w ochronie przed kleszczami oraz pchłami. To potwierdza ich efektywność oraz bezpieczeństwo dla ludzi i zwierząt.

TICKLESS

Rodzaje odstraszaczy TickLess:

Urządzenia TickLess występują w różnych rodzajach i kolorach, oferując szeroki wybór dopasowania do Twoich potrzeb. Oto najpopularniejsze rodzaje tych odstraszaczy:

  • Human - Dla dorosłych,

  • Hunter - Dla myśliwych,

  • Pet - Dla zwierząt,

  • Baby - Dla dzieci.

Bezpieczna ochrona z TickLess: Dezorientacja kleszczy poprzez zakłócenie narządu Hallera

Narząd Hallera to struktura znajdująca się w narządzie czuciowym wielu stawonogów, w tym u kleszczy. Jest to zmysłowy organ chemoreceptoryczny, który odgrywa istotną rolę w poszukiwaniu żywiciela przez te pasożyty. Narząd Hallera jest zlokalizowany w pierwszym segmencie odnóża kleszcza, co umożliwia mu wyczuwanie substancji chemicznych, takich jak dwutlenek węgla, kwas mlekowy oraz inne substancje wydzielane przez żywiciela. Funkcjonuje jako narząd czuciowy, pomagając kleszczom zlokalizować i zidentyfikować źródło pożywienia. Impulsy ultradźwiękowe emitowane przez urządzenie TickLess zakłócają receptory w narządzie Hallera i wprowadzają dezorientację do zmysłów kleszczy i pcheł. To sprawia, że pasożyty tracą zdolność precyzyjnego zlokalizowania żywiciela, co utrudnia im skuteczne polowanie i przywieranie do skóry.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium