Wabiki na muchy, muszki owocówki, osy i szerszenie

W ofercie sklepu prezentujemy skuteczne rozwiązania do kontroli populacji uciążliwych owadów latających, takich jak muchy, muszki owocówki, osy i szerszenie. Muchy i muszki owocówki są powszechnymi owadami, które mogą przenosić choroby zakaźne i być uciążliwe w otoczeniu, w którym znajdują się produkty spożywcze takie jak mięso czy owoce i warzywa. Osy są latającymi drapieżnikami i stanowią zagrożenie dla ludzi w okolicach swoich gniazd. Szerszenie są większymi kuzynami os, a ich użądlenia mogą być niebezpieczne dla zdrowia i bolesne.

W naszym sklepie znajdują się najlepsze przynęty wabiące, które można stosować razem z pułapkami, by kontrolować i przechwytywać populację owadów. Do najpopularniejszych produktów przyciągających owady latające należy m.in. STRONG PRZYNĘTA NA MUCHY. Jest to mieszanka specjalnie dobranych, naturalnych składników, która intensywnie wabi wszystkie gatunki much. Należy proszek rozcieńczyć z wodą i można go dozować we wszystkich rodzajach pułapek na muchy, takich jak pojemniki, wiadra lub worki. STRONG NA MUCHY jest ekologiczny, nie zawiera toksycznych substancji chemicznych, co sprawia, że jest bezpieczny dla środowiska naturalnego. Kolejną skuteczną przynętą jest płyn wabiący STRONG oparty na naturalnych składnikach. Przeznaczony jest do stosowania w pułapkach monitorujących aktywność much, muszek owocówek oraz os i szerszeni. Płyn ten działa tylko na określone gatunki i jest bezpieczny dla pszczół.

WABIKI NA MUCHY, MUSZKI OWOCÓWKI, OSY, SZERSZENIE

Ogranicz ryzyko zanieczyszczeń i ukoszeń: Dlaczego warto wybrać pułapki i wabiki na owady latające ?

  • Brak substancji toksycznych - W przeciwieństwie do chemicznych środków owadobójczych, pułapki i naturalne substancje wabiące są bezpieczne dla ludzi i roślin, gdyż nie zawierają toksyn.

  • Skuteczność zastosowania - Pułapki i wabiki na muchy oraz inne owady latające są skutecznymi narzędziami w kontroli populacji insektów, pomagając błyskawicznie zmniejszyć ich liczebność. W jedną dużą pułapkę na muchy może wpaść nawet do 200 tys. osobników.

  • Ochrona żywności - W przypadku punktów gastronomicznych, pułapki i wabiki pomagają zachować higienę żywności, monitorując i odciągając populację owadów z dala od produktów spożywczych i ludzi.

  • Ochrona pszczół - Wabiki i pułapki pomagają w ochronie pszczół, likwidując tylko drapieżniki takie jak osy i szerszenie.

  • Unikanie ukąszeń - Kontrola populacji owadów takich jak osy i szerszenie pozwala uniknąć ukąszeń oraz niebezpiecznych odczynów alergicznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium