W tej kategorii znajdziemy zarówno preparaty, jak i akcesoria służące zwalczaniu wszawicy, a także środki pomocne przy usuwaniu alergenów pochodzących od kurzu domowego, koncentraty i mieszanki piorące do pościeli, koców, dywanów, materacy.

Czysta, higieniczna przestrzeń to nie tylko piękne wnętrze, w którym chce się przebywać. Systematyczne dbanie o nią może bezpośrednio wpływać na nasze samopoczucie oraz zdrowie. Obecnie dla wielu z nas, alergeny i świerzb to przykra codzienność. Radą na to mogą być jednak produkty i akcesoria z oferty naszego sklepu internetowego. Likwidacja roztoczy z ich pomocą, jest zadaniem prostym oraz efektywnym, dzięki czemu alergie w jakimś stopniu mogą zostać zneutralizowane. Nie zapominajmy o tym, że także zwykły kurz domowy może stanowić zagrożenie dla osób zamieszkujących daną przestrzeń — warto więc systematycznie usuwać go z pomocą profesjonalnych detergentów.

Do zadań specjalnych

Owady również mogą być niebezpieczna dla zdrowia osób chorujących na różnego typu uczulenia. Dostępne w naszej internetowej ofercie spraye, dodatki do tkanin czy specjalistyczne mgławice oraz koncentraty do rozcieńczania mogą jednak pomóc w ich usuwaniu. Zwalczanie wszy, neutralizacja roztoczy powodujących świerzb oraz likwidacja wszelkich insektów z powierzchni to tylko kilka z zadań, w których pomogą Ci oferowane przez nas detergenty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium