Z całą pewnością dzikie zwierzęta stanowią nieodzowną część środowiska naturalnego, do którego należy również człowiek. Niemniej, coraz częściej tego rodzaju koegzystencja przeradza się w niebezpieczne dla ludzi zjawiska. W pobliżu domostw pojawiają się choćby dziki, które w śmietnikach poszukują pożywienia i wykazują agresywne zachowania. Nie wspominając już o lisach czy kunach, które już od wielu lat atakują drób hodowlany. Dlatego też należy podjąć praktyczne środki, które będą miały charakter odstraszający lub pozwolą na wyłapanie tych stworzeń i przetransportowanie ich do środowiska naturalnego.

Dzikie zwierzęta bardzo często powodują szkody na polach oraz w gospodarstwach domowych. Skutecznym sposobem zapobiegania oraz odstraszania dzików, zajęcy, lisów oraz innych zwierząt są profesjonalne systemy oraz preparaty dostępne w naszej ofercie. Aby dobrać odpowiednie środki do ochrony przed dzikimi zwierzętami zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz o kontakt z naszymi specjalistami.

W dziale posiadamy również produkty do ochrony zwierząt domowych. Posiadamy duży wybór klatek na kuny, łasice tchórze, bobry, lisy, koty, psy.

Żywołowne pułapki jednowejściowe to znakomite rozwiązanie zarówno do profesjonalnego, jak i amatorskiego odławiania zwierzyny. Dzięki ich zastosowaniu żadne stworzenie nie odniesie obrażeń, a Ty będziesz mógł pozbyc się swojego problemu. Tego typu klatki zostały wyposażone w wygodną, osłoniętą rączkę, która stanowi przy przenoszeniu zwierzęcia pewnego rodzaju zabezpieczenie na wypadek ewentualnej możliwości zadrapania.

Wypożyczamy również klatki do wyłapywania zwierząt.

ZWIERZĘTA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium