Z całą pewnością dzikie zwierzęta stanowią nieodzowną część środowiska naturalnego, do którego należy również człowiek. Niemniej, coraz częściej tego rodzaju koegzystencja przeradza się w niebezpieczne dla ludzi zjawiska. W pobliżu domostw pojawiają się choćby dziki, które w śmietnikach poszukują pożywienia i wykazują agresywne zachowania. Nie wspominając już o lisach czy kunach, które już od wielu lat atakują drób hodowlany. Dlatego też należy podjąć praktyczne środki, które będą miały charakter odstraszający lub pozwolą na wyłapanie tych stworzeń i przetransportowanie ich do środowiska naturalnego.

Dzikie zwierzęta bardzo często powodują szkody na polach oraz w gospodarstwach domowych. Skutecznym sposobem zapobiegania oraz odstraszania dzików, zajęcy, lisów oraz innych zwierząt są profesjonalne systemy oraz preparaty dostępne w naszej ofercie. Aby dobrać odpowiednie środki do ochrony przed dzikimi zwierzętami zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz o kontakt z naszymi specjalistami.

W dziale posiadamy również produkty do ochrony zwierząt domowych. Posiadamy duży wybór klatek na kuny, łasice tchórze, bobry, lisy, koty, psy.

Żywołowne pułapki jednowejściowe to znakomite rozwiązanie zarówno do profesjonalnego, jak i amatorskiego odławiania zwierzyny. Dzięki ich zastosowaniu żadne stworzenie nie odniesie obrażeń, a Ty będziesz mógł pozbyc się swojego problemu. Tego typu klatki zostały wyposażone w wygodną, osłoniętą rączkę, która stanowi przy przenoszeniu zwierzęcia pewnego rodzaju zabezpieczenie na wypadek ewentualnej możliwości zadrapania.

Wypożyczamy również klatki do wyłapywania zwierząt.

ZWIERZĘTA

Obroża antyszczekowa ultradźwiękowa dla psów Obroża antyszczekowa ultradźwiękowa dla psów
Producent: Erpol
Cena: 24,99 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium