Zabezpiecz przestrzeń: Odstraszacz na kunę, preparat zamgławiający, środek na kunę, żel na kunę, kolce na kunę

Do domu: Środki odstraszające kuny z poddasza, preparaty na kuny, aerozole na kuny, odstraszacze ultradźwiękowe, zapachy odstraszające kuny

Kuna domowa to drapieżny ssak należący do rodziny łasicowatych. Zwierzę charakteryzuje się smukłym i elastycznym ciałem, długim ogonem i gęstym futrem o brunatnym kolorze z białymi plamami na piersi i gardle. Kuna jest aktywna głównie nocą, a jej dieta obejmuje gatunki niewielkich ssaków oraz ptaki i ich jaja. Kuna domowa często szuka schronienia w domu ze względu na korzystne warunki, jakie panują szczególnie na poddaszu czy strychu. Kuna ma tendencję do uszkadzania izolacji termicznych, przewodów elektrycznych czy rur, co może prowadzić do poważnych szkód.

Aby skutecznie odstraszyć kunę z domu, można podjąć kilka działań. Warto zabezpieczyć miejsca, przez które intruz mógłby dostać się do budynku, takie jak otwory w ścianach, dachach czy kanały wentylacyjne. Przed kuną domową możemy chronić się dzięki preparatom w formie aerozoli, sprayów czy zamgławiaczy, które zawierają substancje zapachowe, odstraszające kuny. KUNA BOMB to sprawdzony środek na kunę domową, który jest skuteczny w zabezpieczaniu pomieszczeń zamkniętych, takich jak strychy, poddasza czy garaże, gdzie szkodniki często przebywają. Preparat zamgławiający utrzymuje swoją efektywność przez długi czas, nawet do 12 tygodni, dzięki temu jest ekonomiczny i zapewnia kompleksową ochronę.

do domu

Kuna domowa w garażu, na poddaszu i strychu: Skuteczne sposoby na pozbycie się intruza

Kuna domowa to wyjątkowo sprytne zwierzę, które może powodować wiele szkód w Twoim domu. Na szczęście istnieje szereg sposobów na pozbycie się ich i zabezpieczenie przestrzeni w swoim domu. Kuna domowa znana jest z bardzo wrażliwego węchu, dlatego odstraszacze zapachowe o silnych, nieprzyjemnych dla nich substancjach mogą być bardzo skuteczne. KUNA HOT SPRAY to preparat, który silnie oddziałuje na organy węchowe i smakowe u szkodników takich jak łasicowate i gryzonie. Można go używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem do ochrony całego domu. Środek na kuny można stosować również do zabezpieczania samochodów, łodzi i innych obiektów.

Kuna domowa ma doskonały słuch, dlatego dźwięki o wysokiej częstotliwości są dla niej bardzo nieprzyjemne. W naszym sklepie znajdują się urządzenia emitujące ultradźwięki, które skutecznie odstraszają kunę domową, a jednocześnie są niesłyszalne dla ludzkiego ucha. Produkt taki jak ODH1 SUPERMAX wykorzystuje nieregularnie przerywane dźwięki o zmiennej częstotliwości, aby stworzyć nieprzyjemne środowisko dla szkodników, takich jak kuny, myszy, szczury oraz tchórze i łasice. Urządzenie zapewnia humanitarny sposób na ochronę przestrzeni przed szkodliwymi zwierzętami, bez konieczności stosowania środków chemicznych czy pułapek żywołownych. ODH1 SUPERMAX to odstraszacz na kuny, który nie zakłóca pracy elektroniki, co oznacza, że możesz go swobodnie używać w różnych pomieszczeniach, bez obaw o interferencje z odbiornikami telewizyjnymi, radiowymi czy kardiostymulatorami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium