FOCUS PROFESSIONAL BOMBEX PERM 25 CS środek na PLUSKWY, KARALUCHY, MRÓWKI, MUCHY, KOMARY, SZKODNIKI MAGAZYNOWE 1 L

Dostępność: brak towaru
Cena: 429,00 zł 429.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.33333
Kod produktu: 1702

Opis

FOCUS PROFESSIONAL BOMBEX PERM 25 CS
środek na PLUSKWY, KARALUCHY, MRÓWKI, MUCHY,
KOMARY, SZKODNIKI MAGAZYNOWE 1 L


ŚRODEK DO PROFESJONALNEGO ZASTOSOWANIA
W ZWALCZANIU OWADÓW BIEGAJĄCYCH I LATAJĄCYCH

 

  • bardzo mocne działanie,
  • bardzo wydajny - nawet na 4000 m² opryskiwanej powierzchni,
  • polecany do zwalczania owadów biegających i latających,
  • dobry do oprysku i zamgławiania,
  • polecany dla profesjonalnych ekip dezynsekcyjnych.

 


OPIS PRODUKTU

FOCUS PROFESSIONAL BOMBEX PERM 25 CS to środek owadobójczy w formie zawiesiny mikrokapsuł w cieczy do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania owadów latających (komarów, much) i biegających (prusaków, karaluchów, mrówek, chrząszczy magazynowych, rybików cukrowych, skorków, pluskiew) w higienie sanitarnej.

Może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, fabrycznych, użyteczności publicznej: barach, restauracjach, hotelach, sklepach, pustych magazynach w zakładach przetwórstwa spożywczego, piekarniach, mleczarniach itp., publicznych środkach transportu jak autobusy, tramwaje, pociągi, statki, barki, samoloty oraz inne pojazdy przeznaczone do transportu ludzi i materiałów.

Preparat może być także stosowany do zwalczania much, pleśniakowca lśniącego i roztoczy (ptaszyniec kurzy) w budynkach inwentarskich (kurniki, chlewnie, stajnie, obory) i zabudowaniach gospodarczych, oraz do zwalczania szkodników magazynowych w pustych elewatorach i innych miejscach składowania i magazynowania zboża.

Produkt przeznaczony jest także do zwalczania komarów na zewnątrz budynków (tereny zieleni, parki, ogrody, obszary wokół zabudowań, tereny popowodziowe) wszędzie tam, gdzie pasożyty mogą znaleźć schronienie.

Produktu nie stosuje się do zwalczania szkodników występujących na składowanych paszach lub produktach spożywczych oraz półproduktach przeznaczonych do ich wytwarzania.

Produktu nie stosuje się także w miejscach, gdzie kontakt z nim mogą mieć osoby postronne oraz szczególnie wrażliwe - kobiety w ciąży, kobiety karmiące, alergicy, osoby starsze, a także w miejscach, gdzie kontakt z produktem mogą mieć artykuły spożywcze, napoje oraz środki żywienia zwierząt.

Preparat może być stosowawany zwykłymi opryskiwaczami ręcznymi i plecakowymi lub za pomocą specjalistycznej aparatury gwarantującej opryskiwanie ultraniskoobjętościowe (ULV) lub zamgławianie „na gorąco”.

SPOSÓB UŻYCIA

Opryskiwanie

W przypadku dużego nasilenia szkodników i pasożytów rozcieńczyć 50 ml preparatu w 5 l wody. Stosować w ilości 5 l roztworu na 100 m2 chronionej powierzchni. 
W przypadku niskiego lub średniego nasilenia szkodników i pasożytów rozcieńczyć 25 ml preparatu w 5 l wody. Stosować w ilości 5 l roztworu na 100 m2 chronionej powierzchni.
Sporządzoną mieszaniną opryskać miejsca przebiegu i gromadzenia się owadów. Opryskiwać ściany, sufity, powierzchnie wokół okien i inne miejsca, na których owady chętnie siadają. Jeśli to możliwe należy opryskać również miejsca składowania obornika i ściółki oraz zużytą ściółkę, którą należy przechowywać jak najdalej od budynków inwentarskich. Zabiegi powtarzać co dwa miesiące lub w razie konieczności.

Zwalczanie pleśniakowca lśniącego (Alphitobius diaperinus) i innych owadów biegających w budynkach inwentarskich (obory, chlewnie, kurniki, stajnie)
Zalecane stężenie do jednorazowego zabiegu: 0,5% (5 ml preparatu na 1 litr wody)
Zalecana ilość roztworu do jednorazowego zabiegu: 5 l/100 m2.
Stosować jako zabieg standardowy po każdym czyszczeniu pomieszczeń. Dokładnie opryskać wszystkie ściany, przegrody, słupy wspierające, zwrócić szczególną uwagę na łączenia ścian i sufitów.

Zwalczanie much w budynkach inwentarskich

Zalecane stężenie do jednorazowego zabiegu: 0,5% (5 ml preparatu na 1 litr wody)
Zalecana ilość roztworu do jednorazowego zabiegu: 5 l/100 m2.
Zabieg stosować do zwalczania osobników dorosłych. Opryskiwać ściany wokół drzwi wejściowych, ramy okienne, powierzchnie pobliskiego śmietnika, filary, rury.

Zwalczanie ptaszyńca kurzego (Dermanyssus gallinae)

Zalecane stężenie do jednorazowego zabiegu: 0,5% (5 ml preparatu na 1 Iitr wody)
Zalecana ilość roztworu do jednorazowego zabiegu: 5 l/100 m2.
Stosować jako zabieg standardowy po każdym czyszczeniu pomieszczeń. Dokładnie opryskać wszystkie powierzchnie włącznie z klatkami, gniazdami i grzędami, Zwrócić szczególną uwagę na łączenia ścian i sufitów, ścian i podłóg, narożniki, pęknięcia oraz wszystkie inne miejsca gdzie roztocza mogą znaleźć schronienie.

Zwalczanie komarów

Zalecane stężenie do jednorazowego zabiegu: 1% (10 ml preparatu na 1 Iitr wody)
Zalecana ilość roztworu do jednorazowego zabiegu: 5 l/100 m2.
Opryskiwać cieczą roboczą zewnętrzne ściany budynków do wysokości 2 m oraz krzewy, trawę i inną roślinność w odległości przynajmniej 30 m od zabudowań. Zabieg przeprowadzić dokładnie, aby została opryskana także dolna strona liści.
Po wystąpieniu opadów atmosferycznych mogących spowodować zmycie naniesionego wcześniej roztworu zabieg nalerzy powtórzyć.

Areozolowanie pomieszczeń zamkniętych (z zastosowaniem wytwornic mgły)

Zabieg może być wykonywany wyłącznie przez użytkowników profesjonalnych.
Przed zabiegiem należy zamknąć szczelnie drzwi i okna. Po zabiegu pomieszczenie pozostawić zamknięte przez 1 godzinę. W razie potrzeby zabieg powtórzyć.

AEROZOLOWANIE NA ZIMNO: rozcieńczyć 100 ml preparatu w 5 litrach wody. Stosować w ilości 5 litrów roztworu na 500 m³.

AEROZOLOWANIE NA GORĄCO: Stosować 100 ml produktu (bez rozcieńczania wodą) na 500m³.

 

skład: permetryna 250 g/ litr
numer pozwolenia: 6109/15

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium