4x Advion profesjonalny żel o innowacyjnej formule na KARALUCHY i PRUSAKI 30 g

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 380,00 zł 380.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.3
Producent: -
Kod produktu: 927

Opis

Zestaw DuPont Advion
bardzo skuteczny żel 30 g 4 szt.


OPIS PRODUKTU

Przynęta Advion żel na karaczany jest profesjonalnym środkiem owadobójczym, zawierającym indoksakarb. Preparat jest gotową do użycia przynętą do zwalczania karaczanów. Zwalcza następujące gatunki insektów:

karaczan wschodni (Blatta orentalis),
karaczan prusak (Blatella germanica),
przybyszka amerykańska (Periplaneta americana).

Działa zarówno na osobniki dorosłe (karaczan amerykański, karaczan prusak, karaczan wschodni). Po zjedzeniu przynęty śmierć owadów następuje po pewnym czasie, w efekcie opóźnionego działania indoksakarbu. Karaczany po spożyciu żelu powracają do swoich kryjówek, gdzie przenoszą preparat na inne osobniki, wyraźnie zmniejszając stopień infestacji.

ZASTOSOWANIE

Advion przeznaczony dla profesjonalnego stosowania przez pracowników firm, wewnątrz budynków (obiekty przemysłowe, kuchnie komercyjne, obiektyw komercyjno-handlowe, budynki mieszkalne, obiekty biurowe, magazyny, szpitale, szkoły, domy opieki, autobusy, samoloty) oraz z ograniczonym zastosowaniem na zewnątrz (wokół budynków).

SPOSÓB UŻYCIA

Stosowanie wewnątrz obiektów:

Advion żel na karaczany w formie przynęty należy stosować w miejscach niedostępnych dla dzieci, zwierząt domowych i innych organizmów niebędących przedmiotem zwalczania. Należy dokładnie obejrzeć miejsca występowania karaczanów w celu ustalenia ogólnego poziomu inwazji, lokalizacji ich kryjówek i najdogodniejszych miejsc nałożenia środka. Żel można stosować w pomieszczeniach, gdzie składowana jest żywność/pasza, jak również w miejscach niemających styczności z żywnością/paszą. Preparat należy nakładać na szczeliny i pęknięcia wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych i biurowych, magazynów, kuchni komercyjnych, szpitali, szkół, domów opieki, hoteli, kompleksów komercyjno-handlowych oraz w autobusach, pociągach i samolotach lub w innych miejscach pełniących rolę kryjówek karaczanów. Można również stosować w zatwierdzonych pułapkach z przynętą lub podobnych pojemnikach, aby zapewnić, że środek jest niedostępny dla dzieci i zwierząt domowych. Pojemniki tego typu należy umieścić w miejscach aktywności karaczanów.

Stosowanie na zewnątrz obiektów:

Advion żel na karaczany w formie przynęty należy stosować w miejscach niedostępnych dla dzieci, zwierząt domowych i innych organizmów niebędących przedmiotem zwalczania. Dokładna inspekcja obiektów z zewnątrz pozwoli wykryć miejsca dostępu karaczanów, należy podjąć kroki w celu zablokowania dróg dostępu. Żel należy nakładać w miejscach przedostawania się szkodników do wewnątrz, czyli wokół okien i drzwi, pomiędzy elementami konstrukcyjnymi lub w odpowiednich miejscach będących siedliskami szkodników. Można również stosować w zatwierdzonych pułapkach z przynętą lub podobnych pojemnikach, aby zapewnić, że środek jest niedostępny dla dzieci i zwierząt domowych. Pojemniki tego typu należy umieścić w miejscach aktywności karaczanów.

Advion żel należy nakładać w postaci małych kropel lub cienkich pasków. W przypadku aplikacji produktu wokół budynków nie nakładać w miejscach gdzie może dojść do wymywania przez deszcze.

Dawkowanie:

Nałożyć minimum 2 krople żeli na metr kwadratowy. Zastosowanie większej liczby kropli żeli (do 5/m2) może być konieczne w przypadku znacznej inwazji karaczanów, bardzo brudnych warunków lub w przypadku dominującej liczebności karaczanów wschodnich lub amerykańskich.


skład: indoksakarb 6 g/kg
numer pozwolenia: PL/2012/0051/A/MR

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium