88% koncentrat oprysk owadobójczy na MUCHY, KOMARY, MRÓWKI, KARACZANY, CHRZĄSZCZE DURACID EC 500 ml

88% koncentrat oprysk owadobójczy na MUCHY, KOMARY, MRÓWKI, KARACZANY, CHRZĄSZCZE DURACID EC 500 ml
 • promocja
Dostępność: brak towaru
Cena: 329,00 zł 359,00 zł 329.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.14571
Producent: VEBI
Kod produktu: 2190

Opis

DURACID EC
PŁYNNY KONCENTRAT OWADOBÓJCZY
DO ZWALCZANIA OWADÓW LATAJĄCYCH I BIEGAJĄCYCH 500 ML

 

 • działa na: komary, muchy, mrówki, chrząszcze, karaczany, pająki i inne
 • do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń
 • przeznaczony do użytku profesjonalnego
 • aż 3 substancje czynne!
 • aż 88% substancji czynnych!

 

OPIS PRODUKTU

DURACID EC to płynny koncentrat do zwalczania owadów latających i biegających, takich jak: komary, muchy, mrówki, chrząszcze, pająki wewnątrz pomieszczeń oraz do zwalczania komarów na zewnątrz pomieszczeń. Produkt jest przeznaczony do użytku profesjonalnego. Preparat zapewnia wewnątrz pomieszczeń efekt bójczy już po 10 minutach od zastosowania, a skuteczność produktu zachowana jest przez 7 dni. Natomiast na zewnątrz pomieszczeń, efekt bójczy widoczny jest po 1 godzinie od zastosowania i utrzymuje się przez 24 godziny. Produkt wykazuje skuteczne działanie już w niskich stężeniach. Jest bezzapachowy. Nie zawiera rozpuszczalników.

ZASTOSOWANIE

DURACID EC zwalcza owady biegające i latające takie jak: komary, muchy, mrówki, chrząszcze, pająki. Produkt znajduje zastosowanie w szczególności w:

 • kurnikach, stajniach, oborach
 • miejscach gromadzenia odpadów
 • domach, restauracjach, hotelach, centrach handlowych, kinach, szkołach, szpitalach i innych budynkach użyteczności publicznej
 • magazynach, przechowalniach żywności i tytoniu

DURACID EC znajduje zastosowanie w zwalczaniu komarów na zewnątrz pomieszczeń na obszarach popowodziowych, terenach ogródków działkowych i rekreacyjnych.

SPOSÓB UŻYCIA

Preparat nanosić na wszystkie powierzchnie, gdzie obserwowane są owady, w szczególności drogi przebiegu, miejsca spoczynku, lądowania owadów latających oraz wszelkie szczeliny i pęknięcia, a także inne obszary, gdzie mogą pojawić się owady.

Wewnątrz pomieszczeń:

 • właściwości owadobójcze wobec komarów - 40 ml/m² roztworu o stężeniu 0,1% (10 ml produktu w 10 l wody) na powierzchniach porowatych
 • właściwości owadobójcze wobec mrówek - 40 ml/m² roztworu o stężeniu 0,1% (10 ml produktu w 10 l wody) na powierzchniach porowatych, a 40 ml/m² roztworu o stężeniu 0,5% (50 ml produktu w 10 l wody) na powierzchniach gładkich
 • właściwości owadobójcze wobec much i karaczanów - 40 ml/m² roztworu o stężeniu 0,25% (25 ml produktu w 10 l wody) na powierzchniach gładkich, a 40 ml/m² roztworu o stężeniu 0,5% (50 ml produktu w 10 l wody) na powierzchniach porowatych

Na zewnątrz pomieszczeń poprzez zamgławianie ULV:

 • właściwości owadobójcze wobec komarów na zewnątrz pomieszczeń - zamgławianie ULV 80 ml koncentratu z 4 litrami wody na każde 500 m² powierzchni. Efekt bójczy widoczny jest po 1 godzinie od zastosowania i utrzymuje się przez 24 godziny.


skład: permetryna 6,7 g/100 g, tetrametryna 13,4 g/100 g, butotlenek piperonylu/PBO 67,9 g/100 g
numer pozwolenia: 4577/11

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. Produkt jest przeznaczony dla użytkowników profesjonalnych.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium