ABC myszom i szczurom STOP! gotowa do użycia pasta BROMADIOLON na MYSZY i SZCZURY 200 g

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 9,99 zł 9.99
ilość szt
dodaj do przechowalni

Opis

ABC MYSZOM I SZCZUROM STOP!
GOTOWA DO UŻYCIA PASTA
BROMADIOLON NA MYSZY I SZCZURY 200 G


SKUTECZNA PO JEDNORAZOWYM POBRANIU
GOTOWA DO UŻYCIA

 

  • wygodna - gotowe do użycia saszetki,
  • skuteczność - wystarczy jednorazowe pobranie,
  • zawiera związki mumifikujące.

 


OPIS PRODUKTU

Preparat ABC myszom i szczurom STOP! to produkt gryzoniobójczy w formie pasty o czerwonym zabarwieniu umieszczonej w saszetkach. Preparat zawiera bitrex, który ze względu na gorzki smak zapobiega przypadkowemu spożyciu przez ludzi i zwierzęta domowe. Preparat posiada właściwości mumifikujące.

ZASTOSOWANIE

Przynęta ABC myszom i szczurom STOP! przeznaczona jest do zwalczania myszy domowej (mus musculus) i szczura wędrownego (rattus norvegicus) we wnętrzach i wokół budynków oraz w kanałach ściekowych.

SPOSÓB UŻYCIA

Środek ABC myszom i szczurom STOP! przy zwalczaniu szczurów należy stosować porcje 200 g, co 5 - 10 metrów w pobliżu nor, miejsc przebywania oraz w miejscach występowania śladów bytowania gryzoni. Przy zwalczaniu myszy preparat rozkładać w ilości 40 g co 2 - 5 metrów. Miejsca wyłożenia trutki muszą być zabezpieczone przed dostępem dzieci oraz zwierząt nie będących przedmiotem zwalczania. Należy uzupełniać przynętę do momentu całkowitej eliminacji gryzoni. Gryzonie giną już po jednorazowym spożyciu, w ciągu 4-5 dni od pobrania przynęty. Całkowite zwalczenie gryzoni może być spodziewane w ciągu 2 tygodni.


skład: bromadiolon 0,05 g/kg (0,005%), bitrex
numer pozwolenia: PL/2013/0092/A/MR

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium