ABC uniwersalny elektrofumigator + płyn na 60 nocy 45 ml KOMARY

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 29,00 zł 29.00
ilość szt
dodaj do przechowalni

Opis

ABC uniwersalny elektrofumigator + płyn
na 60 nocy 45 ml


OPIS PRODUKTU

Elektrofumigator przeznaczony jest do zabezpieczania pomieszczeń przed nalatującymi komarami i drobnymi owadami krwiopijnymi.

Skład zestawu:

elektrofumigator,
wkład wymienny (płyn) - pojemność 45 ml.

ZASTOSOWANIE

Elektrofumgator jest łatwy w użyciu. Zaopatrzony jest we wtyczkę z elektrycznym wkładem grzejnym znajdującym się pod kratką obudowy. Do elektrofumigatora należy stosować wkłady (płytki) owadobójcze ABC lub wkład wymienny ABC w płynem umieszczonym w specjalnym pojemniku.

SPOSÓB UŻYCIA

W przypadku stosowania wkładu (płytek) owadobójczych wyjąć wkład (płytkę) z folii, umieścić pod kratką obudowy na powierzchni grzejnej, następnie włączyć urządzenie do gniazdka sieci 220/230V. Pary owadobójcze z płytki zabezpieczają przed komarami pomieszczenie o kubaturze 50 m3 przez 8 godzin (jedną noc). Po upływie 8 godzin (płytkę) należy wymienić. Wkład (płytka) nie musi być użytkowany w czasie ciągłym.

W przypadku stosowania wkładu wymiennego ABC z płynem wyjąć pojemnik z opakowania, odkręcić kapsel zabezpieczający, następnie wkręcić wkład do elektrofumigatora zwracając uwagę aby pojemnik być zawsze w pozycji pionowej. Urządzenie włączyć do gniazdka sieciowego. Pary owadobójcze wkładu ABC z płynem zabezpieczają przed komarami pomieszczenie o kubaturze 50 m3 przez 60 nocy przy stosowaniu elektrofumigatora przez 8 godzin dziennie. Elektrofumigator po użyciu wyłączyć z gniazdka sieciowego.


skład: praletryna 10 g/l
numer pozwolenia: 0523/04

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium