AGRO-DES dezynfekcja w higienie weterynaryjnej 5 l BAKTERIE, GRZYBY

Dostępność: brak towaru
Cena: 215,00 zł 215.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: 1374

Opis

AGRO-DES
DEZYNFEKCJA
W HIGIENIE WETERYNARYJNEJ 5 L


BAKTERIE I GRZYBY
PIERWSZY NA RYNKU SKUTECZNY W NISKICH TEMPERATURACH

 

  • silne działanie dezynfekcyjne,
  • uniwersalne zastosowanie,
  • zawartość glikolu - oszczędność nośnika,
  • skuteczny w niskich temperaturach,
  • przeznaczony do użytku profesjonalnego.

 


OPIS PRODUKTU

AGRO-DES to płynny, bezformalinowy koncentrat przeznaczony do dezynfekcji w higienie weterynaryjnej  - działanie bakteriobójcze i drożdżakobójcze oraz dezynfekcji powierzchni, które nie mają lub mają kontakt z żywnością i środkami żywienia zwierząt - działanie bakteriobójcze i grzybobójcze, w tym także wobec grzybów drożdżopodobnych.

Dzięki zawartości glikolu ilość dodawanego nośnika mgły można zmniejszyć o 50 do 100% w porównaniu z dawką standardową. Jest to pierwszy na rynku preparat aldehydowy skuteczny w niskich temperaturach (10*C). Charakteryzuje się mniejszą wrażliwością na niską temperaturę podczas oprysku. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

ZASTOSOWANIE

AGRO-DES znajduje zastosowanie:

  • w obiektach inwentarskich stosuje się do dezynfekcji ścian, posadzek, korytarzy, urządzeń transportowych, do mat i wanien dezynfekcyjnych,
  • w pomieszczeniach w schroniskach dla zwierząt i ogrodach zoologicznych,
  • w przechowalniach środków spożywczych i pasz,
  • w silosach paszowych, paszociągach i środkach transportu, a także w kompostowniach.

SPOSÓB UŻYCIA

ALDEKOL DES 03 może być stosowany przy pomocy zamgławiaczy termicznych i elektrycznych. Przed przystąpieniem do zabiegu dezynfekcji powierzchnię należy umyć przy pomocy kompatybilnego preparatu myjącego. Po zakończeniu zabiegu dezynfekcji preparat należy pozostawić na powierzchni przez zalecany czas działania, następnie bardzo dokładnie wywietrzyć pomieszczenie. Zabieg przeprowadzać podczas nieobecności osób postronnych.

Dawkowanie:

Każdy 1 litr preparatu rozcieńczyć w 1 litrze wody (na ściółkę w 2 litrach wody) w przypadku stosowania zamgławiaczy termicznych oraz każdy 1 litr środka rozcieńczyć w 5 litrach wody dla zamgławiaczy elektrycznych.

 

skład: glutaral (aldehyd glutarowy) 100 g/l, czwartorzędowe związki amonowe, benzylo-C12÷16 alkilodimetylowe, chlorki, glikol polipropylenowy
numer pozwolenia: 3712/09

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium