ALFA HIT mocny i skuteczny oprysk na MUCHY, KOMARY i KARALUCHY 250 ml

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 39,00 zł 39.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.63
Producent: -
Kod produktu: 597

Opis

ALFA HIT
MOCNY I SKUTECZNY OPRYSK

NA MUCHY, KOMARY I KARALUCHY 250 ML


BARDZO DOBRA SKUTECZNOŚĆ
SZCZEGÓLNIE POLECANY DO ZWALCZANIA MUCH

 

  • mocny i skuteczny - zwłaszcza na muchy i komary,
  • polecany do oprysku w pomieszczeniach inwentarskich,
  • obiekty gotowe do ponownego użytku już po 2 godzinach.

 


OPIS PRODUKTU

Preparat owadobójczy ALFA HIT w formie ciekłego koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania insektów latających i biegających: much, komarów, os, prusaków, karaluchów, mrówek faraona.

Szczególnie polecany do zwalczania much w pomieszczeniach inwentarskich i magazynowych.

Środek charakteryzuje się bardzo dobrą skutecznością, również w zwalczaniu insektów latających i biegających. Na powierzchniach porowatych (typu papier pakowy) wykazuje słabsze działanie.

ZASTOSOWANIE

Oprysk ALFA HIT można z powodzeniem stosować w pomieszczeniach inwentarskich, mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej, fabrycznych i magazynach.

SPOSÓB UŻYCIA

Przed przystąpieniem do sporządzania cieczy użytkowej dokładnie ustalić potrzebną jej ilość. W celu sporządzenia roztworu roboczego należy zmieszać 100 ml preparatu ALFA HIT z 10 litrami wody. 1 litr cieczy roboczej wystarcza do zastosowania na 25 m2 powierzchni opryskiwanej.

W przypadku stosowania preparatu w pomieszczeniach inwentarskich, wyprowadzić zwierzęta na cały czas wykonania zabiegu, nie opryskiwać żłobów i poideł. Pomieszczenia mogą być zdatne do użytku i starannym przewietrzeniu (co najmniej 2 godziny).

Dla poprawy skuteczności zabiegów oraz uzyskania efektu przedłużonego działania polecamy stosować z nośnikami np. SUPEROMIX (do nabycia osobno).

Jak prawidłowo wykonać zabieg odkomarzania:

Zabiegi zwalczania komarów wykonujemy późnym popołudniem, najlepiej ok. godziny 18:00, wtedy komary wykazują największa aktywność. Oprysk na komary można wykonać za pomocą tradycyjnego opryskiwacza ciśnieniowego lub spalinowego. Najskuteczniejszym oraz najwydajniejszym są jednak zabiegi wykonane za pomocą zamgławiacza termicznego.

Opryskujemy w szczególności elewację budynku, zacienione miejsca, oraz miejsca gromadzenia się owadów. Najczęściej są to zarośla, wysokie trawy, krzewy, tuje itp. W większości przypadków działanie oprysków widoczne jest niemalże natychmiast. W przypadku odkomarzania przy pomocy zamgławiacza termicznego zabezpieczenie terenu oraz wysokich budynków jest dużo mniej pracochłonne oraz pozwala na ogromną oszczędność preparatów.

 
skład: alfa-cypermetryna 50 g/l
numer pozwolenia: 6171/15

Opinie o produkcie (1)

26 lipca 2016

Alfa hit dobrze srawdza się do oprysku budynku na muchy, mam duże gospodarstwo i stosuję produkt sezonowo. Polecam

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl