ALFASECT 6 SC bardzo skuteczny oprysk na MUCHY, KARALUCHY i PLUSKWY 1 l

Dostępność: brak towaru
Cena: 399,00 zł 399.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.82931
Producent: BEST-PEST
Kod produktu: 1494

Opis

ALFASECT 6 SC
BARDZO SKUTECZNY OPRYSK NA
MUCHY, KARALUCHY I PLUSKWY 1 L


PRZEZNACZONY DO PROFESJONALNEGO STOSOWANIA
W WALCE Z OWADAMI LATAJĄCYMI I BIEGAJĄCYMI

 

  • skuteczne działanie - zwalcza komary, prusaki, pchły i inne,
  • wydajna formuła - wystarczy do zabezpieczenia nawet 4000 m2,
  • uniwersalne użycie - może być stosowany w kurnikach, oborach i chlewniach.

 


OPIS PRODUKTU

Preparat ALFASECT 6 SC to insektycyd o działaniu kontaktowym i żołądkowym do zastosowań profesjonalnych, przeznaczony do zwalczania owadów latających (much, komarów, moli spożywczych i os) i biegających (karaluchów, prusaków, mrówek, pluskiew, pcheł i kleszczy), w postaci stężonej zawiesiny do sporządzania roztworu wodnego. Środek zawiera substancję aktywną alfa-cypermetrynę, należącą do grupy chemicznej pyretroidów i nawet w bardzo niskich dawkach działa na centralny i obwodowy układ nerwowy owada.

Oprysk może być stosowany także w kurnikach do zwalczania ptaszyńca kurzego i pleśniakowca lśniącego oraz w owczarniach, oborach i chlewniach do zwalczania bolimuszki kleparki.

ZASTOSOWANIE

Przeznaczony do zwalczania szkodników w pomieszczeniach domowych, budynkach użyteczności publicznej, między innymi w szpitalach, hotelach i restauracjach, kuchniach, w przemyśle, w tym zakładach przetwórstwa spożywczego oraz budynkach przeznaczonych do chowu zwierząt gospodarskich.

SPOSÓB UŻYCIA

Do rutynowego stosowania (dawka normalna) przeciwko owadom biegającym i latającym rozcieńczyć 25 ml produktu w 5 litrach wody i stosować 1 litr roztworu na 20 m2 powierzchni. W przypadku dużego nasilenia występowania szkodników i/lub gdy powierzchnie są zabrudzone, lub wysoce chłonne, rozcieńczyć 50 ml produktu w 5 litrach wody i stosować 1 litr roztworu na 20 m2 powierzchni.

Stosować przy użyciu konwencjonalnych opryskiwaczy ręcznych lub opryskiwaczy ciśnieniowych przystosowanych do opryskiwania grubokroplistego. Odmierzoną ilość preparatu ALFASECT 6 SC wlać do zbiornika opryskiwacza, uzupełnić odpowiednią ilością czystej wody i wymieszać. Opryskiwać powierzchnie na których przebywają szkodniki - zwłaszcza szczeliny, szpary, miejsca za meblami i sprzętami. W pomieszczeniach zajmowanych przez zwierzęta nie stosować częściej niż dwa razy w sezonie. Opryskiwanie grubokropliste jedynie w niskim ciśnieniu.


skład: alfa-cypermetryna 60 g/l (5,93%)
numer pozwolenia: 6497/16

Opinie o produkcie (2)

4 czerwca 2018

Alfasect 6sc to odpowiednik droższej Fendony. Skład 1:1 taki sam. Polecam, kupuję i nie przepłacam :)

24 czerwca 2019

Polecam ten środek do zwalczania ptaszyńca kurzego

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium