ATPLON 88 EC zwiększający skuteczność adiuwant (zwilżacz) wspomagający opryskiwanie 1 l

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 39,00 zł 39.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -
Kod produktu: 958

Opis

ATPLON 88 EC
ZWIĘKSZAJĄCY SKUTECZNOŚĆ ADIUWANT (ZWILŻACZ)
WSPOMAGAJĄCY OPRYSKIWANIE 1 L


KOMARY, MESZKI, KLESZCZE
SZCZEGÓLNIE POLECANY PODCZAS ZWALCZANIA OWADÓW

 

  • zwiększa przyczepność insektycydów,
  • ułatwia pokrycie opryskiwanych powierzchni,
  • bardzo wydajny - nawet 6500 m2.

 


OPIS PRODUKTU

Atplon 88 EC to adiuwant w formie płynu, aktywujący oraz wzmagający efektywność i skuteczność działania zabiegów agrotechnicznych, przeznaczony do stosowania z niektórymi środkami ochrony roślin o działaniu chwastobójczym i grzybobójczym. Obniża napięcie powierzchniowe cieczy użytkowej środka ochrony roślin, zwiększa jej przyczepność i przyleganie.

ZASTOSOWANIE

Atplon 88 EC zapewnia równomierne pokrycie opryskiwanej powierzchni, przez co ułatwia wnikanie i transport stosowanych agrochemikaliów do rośliny oraz zwiększa skuteczność działania stosowanych środków ochrony roślin.

SPOSÓB UŻYCIA

Stosować 1,5 l środka Atplon 88 EC na 1 ha opryskiwanej powierzchni. Przed przystąpieniem do sporządzania cieczy użytkowej dokładnie ustalić potrzebna jej ilość. W czasie przygotowywania cieczy opryskowej postępować zgodnie z wymaganiami określonymi na etykiecie stosowanego środka ochrony roślin. W zbiorniku opryskiwacza rozpuścić środek ochrony roślin w wymaganej ilości wody i dokładnie wymieszać. Następnie do zbiornika z włączonym mieszadłem dodać odpowiednią ilość preparatu i ponownie wymieszać.

Uwaga! Stosowanie środka Atplon 88 EC jest szczególnie zalecane w przypadku występowania na pryskanym polu chwastów średnio wrażliwych na stosowany herbicyd lub chwastów  w późniejszej fazie rozwojowej, a także w przypadku, gdy po wykonanym zabiegu mogą wystąpić opady deszczu.


skład: estry metylowe oleju rzepakowego

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl