Alfasekt 050 SC uniwersalny i skuteczny oprysk na MUCHY, PRUSAKI i KROCIONOGI 250 ml

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 69,00 zł 69.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.83333
Producent: -
Kod produktu: 375

Opis

ALFASEKT 050 SC
UNIWERSALNY I SKUTECZNY OPRYSK
NA MUCHY, PRUSAKI I KROCIONOGI 250 ML


SZEROKI ZAKRES ZWALCZANYCH INSEKTÓW
SKUTECZNE DZIAŁANIE NAWET NA KILKA TYGODNI

 

  • skuteczny w zwalczaniu much i komarów,
  • zalecany do eliminacji karaluchów i prusaków,
  • stosowany do dezynsekcji roztoczy i krocionogów,
  • nie posiada zapachu i nie pozostawia śladów,
  • używany przez profesjonalne ekipy DDD,
  • zabezpiecza powierzchnie do 500 m2.

 


OPIS PRODUKTU

Środek owadobójczy Alfasekt 050 SC w formie stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą to bezwonny preparat o działaniu kontaktowym i żołądkowym przeznaczony do zwalczania owadów latających w higienie sanitarnej oraz do zwalczania szkodników magazynowych, głównie owadów i ruchomych form roztoczy w ochronie żywności.

Preparat charakteryzuje się wysoką skutecznością i długotrwałym działaniem. Działa przez okres kilku tygodni, w zależności od jakości wykonanego zabiegu, rodzaju opryskiwanej powierzchni, temperatury, wilgotności, zapylenia itp. Na powierzchniach bielonych wapnem szybko ulega dezaktywacji. Nie zostawia śladów na opryskanych powierzchniach. Przestaje działać po umyciu, wytarciu, spłukaniu itp. opryskanej powierzchni.

ZASTOSOWANIE

Preparat Alfasekt 050 SC przeznaczony jest do zwalczania owadów w higienie sanitarnej: much, komarów, prusaków, karaluchów, pluskiew, mrówek faraona, rybików cukrowych itp. Środek przeznaczony jest także do zwalczania szkodliwych owadów głównie takich jak: wołek zbożowy, mól ziarniak, mklik mączny itp. oraz ruchomych form roztoczy. Może być stosowany w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej, biurowych, fabrycznych, magazynowych, inwentarskich a także w szpitalach (z wyjątkiem sal chorych), przedszkolach i innych, przy ścisłym przestrzeganiu środków ostrożności.

SPOSÓB UŻYCIA

Zabieg może być wykonany za pomocą większości typów opryskiwaczy używanych do zwalczania owadów w pomieszczeniach zamkniętych. Podstawową zasadą właściwego wykonania zabiegu jest dokładne pokrycie pokrycie cieczą (do momentu jej minimalnego ściekania) dezynsekowanych powierzchni. Opryskiwać należy nie więcej niż 1/3 powierzchni pomieszczenia.

Ustalić potrzebną ilość preparatu Alfasekt 050 SC. Zawartość butelki dobrze wymieszać. Odmierzyć ustaloną ilość preparatu i wlać do zbiornika opryskiwacza napełnionego w części wodą. Całość dobrze wymieszać. Opróżnione opakowanie trzykrotnie przepłukać wodą a popłuczyny wlać do zbiornika opryskiwacza. Uzupełnić zbiornik wodą do wymaganej objętości i ponownie wymieszać do uzyskania jednolitej zawiesiny. Niezwłocznie wykonać zabieg. Po pracy aparaturę dokładnie wymyć. Resztki nieużytej cieczy rozcieńczyć wodą i wypryskać na powierzchni poprzednio opryskiwanej. Wodę użytą do mycia aparatury wypryskać na powierzchni poprzednio opryskiwanej, stosując te same środki ochrony osobistej. Zalecane stężenie cieczy użytkowej: 1% (100 ml środka na 10 l wody). Jeden litr płynu roboczego wystarcza na opryskanie ok. 20 m2 powierzchni.

W przypadku zwalczania owadów biegających: prusaków, karaluchów itp., szczególną uwagę należy zwrócić na miejsca ich zagnieżdżenia (naroża ścian i podłóg, szpary, szczeliny, przejścia rur i przewodów, miejsca za listwami, tapetami i wykładzinami, wannami, szafkami zlewozmywaków, tylne części mebli i obrazów, okapy itp.) Podczas zwalczania much opryskiwać należy powierzchnie, na których muchy przebywają najchętniej (nasłonecznione fragmenty ścian, okolice okien, lamp, słupy nośne, przegrody, miejsca składowania odpadków - o ile nie są one wykorzystywane jako karma dla zwierząt, itp.).

Uwaga! Zabiegów dezynsekcyjnych nie wolno w żadnym przypadku wykonywać w obecności chorych i dzieci. Nie zaleca się stosowania preparatu w pomieszczeniach gdzie przebywają ludzie chorzy z uczuleniami.


skład: alfa-cypermetryna 50 g/l
numer pozwolenia: 0173/03

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl