Aqua K-Othrine nowoczesna mgła o długotrwałym działaniu na muchy, meszki, komary, karaczany, prusaki 1 l

Dostępność: brak towaru
Cena: 449,00 zł 449.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.8
Producent: BAYER
Kod produktu: 939

Opis

AQUA K-OTHRINE
NOWOCZESNA MGŁA O
DŁUGOTRWAŁYM DZIAŁANIU
NA MUCHY, MESZKI, KOMARY, KARACZANY, PRUSAKI 1 L


BARDZO SKUTECZNY AEROZOL
POLECANY DO ZWALCZANIA MUCH, KOMARÓW, MESZEK, KARACZANÓW I PRUSAKÓW

 

 • skuteczny - do stosowania jak aerozol przestrzenny
 • uniwersalny - do użytku na zewnątrz i wewnątrz budynków
 • nowoczesny -  Film Forming Aqueous Spray Technology
 • zwalcza owady latające i biegające

 

 OPIS PRODUKTU

Preparat owadobójczy Aqua K-Othrine to płynny koncentrat do rozcieńczania wodą i stosowania jako aerozol przestrzenny. Przeznaczony jest do zwalczania owadów latających: komarów i meszek na terenach otwartych oraz wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, oraz zwalczanie much i owadów biegających - karaczanów i prusaków wewnątrz pomieszczeń.

Nowoczesna technologia użyta przy produkcji preparatu - „Film Forming Aqueous Spray Technology” - zapobiega parowaniu kropli podczas zabiegu i utrzymuje stałą wielkość kropli, co znacznie zwiększa efektywność preparatu. Zawiera deltametrynę - związek z grupy syntetycznych pyretroidów o działaniu kontaktowym i pokarmowym oraz solwent naftę (węglowodory ciężkie aromatyczne).

ZASTOSOWANIE

Preparat Aqua K-Othrine wykazuje bardzo wysoką skuteczność działania w warunkach terenowych oraz wysoką i długotrwałą efektywność w pomieszczeniach zamkniętych.

SPOSÓB UŻYCIA

Aerozolowanie:

 • zwalczanie much wewnątrz pomieszczeń:

Przypadku zwalczania much, zabieg najlepiej przeprowadzić wcześnie rano. Efekt bójczy po 20 minutach od zastosowania produktu. 1 część koncentratu + 9 części wody, w dawce 4 ml/80 m3.

 • zwalczanie komarów wewnątrz i na zewnątrz:

Zabieg (na terenie otwartym) najlepiej przeprowadzić wieczorem, w czasie gdy komary są aktywne (najlepiej przy bezwietrznej pogodzie). W przypadku zorganizowanej akcji zwalczania komarów aerozolowanie należy przeprowadzać minimum co drugi dzień przez dwa tygodnie, a najlepiej codziennie, aby przerwać cykl rozmnażania. Następnie raz lub dwa razy w tygodniu jako zabieg utrzymujący niską populację komarów.

 • zwalczanie meszek wewnątrz i na zewnątrz:

Zwalczanie meszek najlepiej przeprowadzać w czasie ich największej aktywności. Zwalczanie meszek można przeprowadzać codziennie.

 • zwalczanie owadów biegających wewnątrz pomieszczeń:

Stosować aerozolowanie jako zabieg wypłaszający owady z kryjówek, po wcześniejszym zastosowaniu na powierzchniach preparatów o działaniu pozostałościowym. Efekt bójczy po 80 minutach od zastosowania produktu. 1 część koncentratu + 9 części wody, w dawce 40 ml/80 m3.

Wewnątrz pomieszczeń zabiegi można wykonywać o każdej porze.

Sprzęt do aerozolowania - stosować odpowiedni specjalistyczny sprzęt umożliwiający wytworzenie kropli o wartości średniej średnicy objętości (VMD) poniżej 50 mikronów.

Zimna mgła – ULV:

 • na zewnątrz:

Koncentrat należy rozcieńczyć wodą w stosunku 1 część koncentratu plus 9 części wody. Tak przygotowany preparat należy stosować w dawce 500 ml na jeden hektar powierzchni. Efekt bójczy po 60 minutach od zastosowania produktu, utrzymuje się przez 14 dni. 1 część koncentratu + 9 części wody, w dawce 0,5 l/ha.

 • wewnątrz pomieszczeń:

Stosować identyczne rozcieńczenie w dawce 50 ml cieczy roboczej na każde 1000 m3 objętości. Zabieg należy wykonywać równomiernie na całej przestrzeni przy zamkniętych oknach i drzwiach, przez co najmniej 30 minut po skończonym zabiegu. Potem pomieszczenia należy starannie przewietrzyć.

Gorąca mgła:

 • na zewnątrz:

Koncentrat należy rozcieńczyć w stosunku 1 część koncentratu plus 199 części wody. Tak przygotowany preparat należy stosować w dawce 10 litrów cieczy roboczej na jeden hektar powierzchni.

 • wewnątrz pomieszczeń:

Stosować identyczne rozcieńczenie w dawce 500 ml cieczy roboczej na każde 1000 m3 objętości. Zabieg należy wykonywać równomiernie na całej przestrzeni przy zamkniętych oknach i drzwiach. Pomieszczenie powinno pozostać szczelnie zamknięte przez co najmniej 30 minut od zakończenia zabiegu. Potem należy je starannie wywietrzyć. Efekt bójczy po 60 minutach od zastosowania produktu, utrzymuje się przez 14 dni. 1 część koncentratu + 199 części wody.


skład: deltametryna 20 g/l (2%), solwent nafta (ropa naftowa)
numer pozwolenia: PL/2017/0263/MR

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. Produkt jest przeznaczony dla użytkowników profesjonalnych.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium