Attracide DF profesjonalny i bardzo skuteczny oprysk na KARACZANY i MRÓWKI innowacyjna technologia 1 l

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 650,01 zł 650.01
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.74688
Producent: ICBPHARMA
Kod produktu: 1607

Opis

ATTRACIDE DF
PROFESJONALNY I BARDZO SKUTECZNY
OPRYSK
NA KARACZANY I MRÓWKI
INNOWACYJNA TECHNOLOGIA 1 L


WYJĄTKOWO DŁUGI OKRES REZYDUALNY
WYSOKA SKUTECZNOŚĆ DZIĘKI TECHNOLOGII SLOW RELEASE

 

 • unikalna technologia - połączenie dużych i małych mikrokapsułek,
 • wysoka skuteczność - kaskadowy efekt przekazywania substancji,
 • długi czas działania - preparat działa nawet do miesiąca od aplikacji,
 • niska toksyczność - bezpieczeństwo dla wykonującego zabieg,
 • preparat przeznaczony do użytku profesjonalnego.

 


OPIS PRODUKTU

Preparat Attracide DF to unikalny koncentrat owadobójczy do rozcieńczania z wodą wykorzystujący płynną i opryskową przynętę pokarmową, służący do zwalczania karaczanów i mrówek nachodzących z zewnątrz (tzw. mrówek ogrodowych) do pomieszczeń. Może być stosowany zarówno na powierzchniach porowatych i nieporowatych. Ten innowacyjny produkt to wyjątkowe połączenie technologii i metodologii produktów żelowych i opryskowych. Jednorazowa aplikacja tworzy aktywną mikrokapsułkowaną, bezwonną i nieplamiącą powłokę na powierzchni poddanej zabiegowi. Nieświadome niczego szkodniki są oblepiane kapsułkami, po czym rozprzestrzeniają je pośród pozostałych członków kolonii. Działanie środka widoczne jest już po 24 godzinach, a długość działania jednej aplikacji to miesiąc.

Dlaczego Attracide DF to dobry wybór:

 • wysoka skuteczność zabiegu dzięki unikalnej technologii Slow Release,
 • przynęta pokarmowa starannie dobrana do zwalczanego gatunku owada,
 • wyjątkowo długi okres rezydualny,
 • łatwa i efektywna aplikacja w porównaniu ze standardowymi insektycydami,
 • dyskretny zabieg i działanie bez wpływu na funkcjonowanie obiektu w trakcie oraz po zabiegu,
 • niski jednostkowy koszt zabiegu,
 • przełomowa technologia oparta na strategii Attract & Kill (połączenie zalet preparatów opryskowych i żelowych), doskonała zarówno na powierzchniach gładkich jak o porowatych.

Nowatorska technologia Slow Release to rozwiązanie problemu awersji pokarmowej szkodników i niższej skuteczności przynęt pokarmowych w postaci żelu, zawierających klasyczne substancje wabiące. Wysoka skuteczność Atrracide DF jest efektem wyjątkowego połączenia dużych mikrokapsułek o płynnym jądrze zawierających substancję aktywną oraz małych mikrokapsułek o stałym jądrze zawierających przynętę pokarmową starannie dobraną do preferencji żywieniowych gatunku docelowego. Duże mikrokapsułki maskują obecność substancji czynnych o przyczyniają się do jej powolnego, stopniowego uwalniania, dzięki czemu eliminują podstawową cechę pyretroidów - repelentność. Jednocześnie mieszanina substancji w postaci mikrokapsułek, stanowiących przynętę pokarmową, skutecznie wabi owady w opryskane miejsca.

ZASTOSOWANIE

Preparat Attracide DF jest zalecany do stosowania w środkach transportu, szkołach i przedszkolach, magazynach, hotelach, zakładach przetwórstwa spożywczego, bibliotekach, restauracjach, miejscach użyteczności publicznej i placówkach medycznych.

Po naniesieniu na powłokę tworzy aktywną powłokę zawierającą przynętę pokarmową oraz substancje aktywne. Mikrokapsułkowana przynęta pokarmowa wabi owady do opryskanej powierzchni. Zwabione owady przenoszą na swoim ciele mikrokapsułki z substancjami czynnymi oraz przynętą pokarmową i nieświadomie przekazują pozostałym członkom kolonii. Uwalniana z mikrokapsułek przynęta pokarmowa modyfikuje profil narażenia z kontaktowego na żołądkowy, czyniąc produkt bardzo skutecznym w zwalczaniu populacji odpornych na standardowe insektycydy.

SPOSÓB UŻYCIA

Przed przygotowaniem cieczy roboczej należy dokładnie wymyć zbiornik aparatu. Przed użyciem wstrząsnąć opakowaniem. Odmierzoną ilość koncentratu wlać do zbiornika opryskiwacza, napełnionego do połowy wodą. Zawartość dokładnie wymieszać, następnie uzupełnić odpowiednią ilością wody i wymieszać ponownie do powstania jednorodnej zawiesiny. Ciecz roboczą przygotować poprzez rozcieńczenie 50 ml preparatu Attracide DF w 5 l wody. Aplikować w ilości 50 ml cieczy roboczej na 1 m2 powierzchni.

Po aplikacji preparat wywołuje efekt biobójczy (skuteczna redukcja populacji karaczanów i mrówek) po 24 godzinach od kontaktu owadów z produktem. Po 15 dniach od aplikacji efekt biobójczy następuje po 48 godzinach od kontaktu owadów z produktem. Po 30 dniach od aplikacji efekt biobójczy następuje po 72 godzinach od kontaktu owadów z produktem. Naniesiony preparat na powierzchniach zachowuje aktywność owadobójczą przez okres 30 dni, w związku z czym okres pomiędzy kolejnymi zastosowaniami preparatu powinien wynosić 30 dni.


skład:
fenotryna 200 g/1 l, butotlenek piperonylu 0,1 g/1 l
numer pozwolenia: 7370/18

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium