BEAP Bed Bug Eliminator wyjątkowo skuteczna wabiąca pułapka lepowa PLUSKWY

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 115,00 zł 115.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.75
Producent: -
Kod produktu: 1294

Opis

BEAP BED BUG ELIMINATOR
WYJĄTKOWO SKUTECZNA
WABIĄCA PUŁAPKA LEPOWA


PUŁAPKA NA PLUSKWY
SKUTECZNA, BEZPIECZNA, DYSKRETNA

 

 • skutecznie wykrywa obecność pluskiew,
 • efektywnie monitoruje ich aktywność,
 • sprawdza jakość przeprowadzonych zabiegów chemicznych,
 • emituje temperaturę ludzkiego ciała i wydychany dwutlenek węgla,
 • posiada warstwę wyjątkowo mocnego kleju,
 • dwa sposoby użycia - aktywny i pasywny.

 


OPIS PRODUKTU

Przetestowana i dokładnie sprawdzona w testach Uniwersytetu Rutgersa pułapka wabiąca BEAP to profesjonalny zestaw szybkiego reagowania umożliwiający jeszcze lepsze wykrywanie, monitorowanie i sprawdzanie skuteczności zabiegów chemicznych stosowanych przy zwalczaniu pluskwy domowej.

Pułapkę zaprojektowano tak, by szybko i skutecznie wykrywać obecność owadów wywabiając je z kryjówek za pomocą specjalnego wkładu termicznego i długotrwałej emisji dwutlenku węgla, dzięki czemu urządzenie idealnie naśladuje śpiącego człowieka - metoda aktywna. Testy skuteczności potwierdzają, że pułapka uzyskuje nawet 30% wydajność w zaledwie 30 minut od aktywacji. Pułapkę można również stosować bez dołączonego emitera dwutlenku węgla i wkładu grzewczego jako detektor występowania owadów, w którym chętnie odnajdują dla siebie kryjówkę - metoda pasywna.

Zestaw zawiera:

 • emiter dwutlenku węgla,
 • aktywator dwutlenku węgla
 • detektor owadów z wkładem lepowym,
 • zapasowy wkład lepowy,
 • wkład grzewczy (aktywny od 4-6 godzin).

Pluskwy szczególnie upodobały sobie porowate powierzchnie z wieloma szczelinami, w którym mogą się ukryć. Dlatego detektor został zaprojektowany tak, żeby ułatwić owadom wspinanie się do wnętrza pułapki w poszukiwaniu schronienia bez możliwości jego opuszczenia. Dodatkowo przezroczysta pokrywa ułatwia kontrolę schwytanych insektów, a zapasowy wkład lepowy umożliwia skuteczne odławianie pluskiew nawet przy ich licznej populacji. Wkład lepowy pozostaje skuteczny nawet do 30 dni lub zapełnienia, jest nietoksyczny, bezwonny i bezpieczny dla ludzi.

ZASTOSOWANIE

Detektor BEAP może być z powodzeniem stosowany w domach, mieszkaniach lub pokojach hotelowych oraz innych miejscach, gdzie występuje podejrzenie obecności pluskwy domowej.

Parę słów na temat pluskiew:

Pluskwy gnieżdżą się w szparach mebli, w szczególności tapicerowanych, w łóżkach, materacach, w ramach obrazów, w listwach przyściennych drzwi i okien, w szczelinach tynków i podłóg, w gniazdkach elektrycznych, pod makatkami i kilimami wiszącymi na ścianie, w okolicach stolików nocnych itp. Lubią miejsca ciemne i zaciszne. Unikają światła. Pamiętajmy iż muszą mieć również dobry dostęp do "stołówki" - którą jesteśmy my, dlatego zasiedlają nasze sypialnie i alkowy. Pluskwa sytuuje się w pobliżu miejsc w których może nas spotkać i spokojnie się posilić krwią podczas snu.

Pluskwy domowej należy szukać przede wszystkim:

 • w łóżku,
 • przy stoliku nocnym,
 • na tapicerowanych meblach,
 • w ramach i na tyłach obrazów,
 • na innych meblach w pobliżu łóżka.

SPOSÓB UŻYCIA

Pułapka monitorująca BEAP wykazuje największą skuteczność po umieszczeniu jej pomiędzy skrzynią i materacem łóżka, pod łóżkiem lub pomiędzy poduszkami sof i kanap. Z powodzeniem można ja również używać na stolikach nocnych, komodach i szafach.

Przed wyłożeniem pułapki dodać wody do aktywatora (do poziomu wskazanego na opakowaniu) i wstrząsnąć butelką aż do rozcieńczenia aktywatora (ok. 15 sekund). Tak wymieszany roztwór wlać do emitera dwutlenku węgla i zamknąć pokrywę. Emiter połączyć z detektorem owadów, zdjąć papierek ochronny z warstwy lepowej, a następnie umieścić na nim wkład grzewczy po wcześniejszym usunięciu opakowania ochronnego. Pułapkę po ustawieniu w wybranym miejscu pozostawić nienaruszoną przez co najmniej godzinę przed skontrolowaniem schwytanych owadów. Detektor wykazuje się największą skutecznością w porze nocnej.

Uwaga! Nie używać wewnątrz łóżek przy wykorzystaniu emitera dwutlenku węgla i wkładu grzewczego.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o tym, jak stosować pułapkę monitorującą pluskwy domowe.

Opinie o produkcie (2)

25 kwietnia 2016

Kilka noc coś mnie żarło, ale nie wiedziałem co. W sieci doczytałem, że to pluskwa. Złapałem paskudę w tą pułapkę i jest spokój.

27 lutego 2017

Pułapka złapała kilka pluskiew, dzięki temu wiem co mnie gryzło!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl