BED BUG TRAP uzupełniacz 10 dniowej pułapki elektrycznej PLUSKWY

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 55,00 zł 55.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 922

Opis

BED BUG TRAP
uzupełniacz 10 dniowej pułapki elektrycznej


OPIS PRODUKTU

Zaprojektowana do monitorowania aktywności pluskiew w dłuższym okresie, ta wytrzymała i dyskretna pułapka (do nabycia osobno) BED BUG TRAP wabi i odławia nawet przez dwa tygodnie. Po tym czasie, wykorzystując zestawy uzupełniające, można zastosować ją wielokrotnie.

Zestaw zawiera:

dwa wkłady lepne,
feromon,
substancję emitującą CO2.

ZASTOSOWANIE

Dzięki BED BUG MONITOR owady wabione są emisją ciepła, dwutlenku węgla oraz feromonów, imitując w ten sposób organizm żywiciela. Przynęta i wkłady lepne mogą być szybko wymienione by dalej można było prowadzić monitoring obecności pluskiew. Urządzenie stanowi idealny detektor do zastosowania w domu czy miejscu pracy.

SPOSÓB UŻYCIA

Szybko usunąć folię zabezpieczającą z wkładu lepnego. Umieścić żółty wacik na powierzchni lepnej, bliżej węższej krawędzi lepu. Opróżnić zawartość fiolki na wacik, a pustą fiolkę umieścić obok wacika. Wkład lepny z nasączonym wacikiem i fiolką umieścić w pułapce wacikiem bliżej żarówki.

Otworzyć przeźroczystą torebkę z proszkiem i ostrożnie wsypać jej zawartość do załączonej do pułapki czarnej butelki. Następnie dolać do pojemnika 250 ml ciepłej wody. Zakręcić nakrętkę na butelkę, a na jej zakończenie nałożyć czarny przewód. W celu zabezpieczenia czarnej butelki przed przewróceniem i wylaniem się cieczy, należy wykorzystując załączoną do pułapki czarną plastikową opaskę zaciskową, przymocować butelkę pionowo do pułapki.

Drugą końcówkę czarnego przewodu (rurki) wetknąć w otwór w czarnej płytce, tak by nie wypadł. Płytka powinna być lekko uniesiona ku czerwonej żarówce, jednak nie powinna jej dotykać. Umieścić pułapkę na podłodze, w miarę możliwości blisko łóżka (nie dalej niż 90 cm). Podłączyć do gniazdka elektrycznego. Jeżeli to możliwe odsunąć łóżko od ściany. Pułapka może być również umieszczona w pobliżu znanych kryjówek pluskiew.

Przy okazji wymiany przynęty, wymienić wkład lepny jeżeli jest zapełniony pluskwami lub jest mokry. Atraktant należy wymieniać nie rzadziej niż co 14 dni. Zużyty atraktant należy wylać do kanalizacji, zaś wkłady lepne po zawinięciu umieścić w zwykłym koszu.

Uwaga! Do pełnego działania pułapki wymagane jest zasilanie prądem 220-240V, 50-60 Hz.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl