BEST CYPER FOG 200 EC bardzo mocny środek do oprysku i zamgławiania na KLESZCZE i KOMARY 1 l

Dostępność: brak towaru
Cena: 249,00 zł 249.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.33333
Producent: BEST-PEST
Kod produktu: 1493

Opis

BEST CYPER FOG 200 EC
BARDZO MOCNY ŚRODEK DO OPRYSKU I ZAMGŁAWIANIA
NA KLESZCZE I KOMARY 1 L


PRZEZNACZONY DO PROFESJONALNEGO STOSOWANIA
WEWNĄTRZ POMIESZCZEŃ I NA ZEWNĄTRZ OBIEKTÓW

 

  • mocny skład - zawiera wysokie stężenie substancji czynnej,
  • uniwersalna formuła - do oprysku i zimnej oraz gorącej mgły,
  • skuteczne działanie - zabezpiecza przed komarami i kleszczami.

 


OPIS PRODUKTU

Preparat CYPER FOG 200 EC to ciekły koncentrat do sporządzania emulsji wodnej o działaniu kontaktowym i żołądkowym, do zwalczania dorosłych form komarów oraz kleszczy.

ZASTOSOWANIE

Przeznaczony jest dla profesjonalnych ekip wykonujących zabiegi dezynsekcyjne wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz obiektów np. w ogrodach, parkach, na terenach popowodziowych, metodą opryskiwania lub zamgławiania, zaopatrzonych w odpowiedni, specjalistyczny sprzęt i odzież ochronną. Preparat CYPER FOG 200 EC można stosować również tradycyjnymi opryskiwaczami.

SPOSÓB UŻYCIA

  • opryskiwanie (komary i kleszcze):

Zalecane stężenie: przygotować ciecz roboczą w stężeniu 2% (np. 100 ml preparatu CYPER FOG 200 EC rozcieńczyć 2 5 l wody, dokładnie wymieszać). Dawka: 1 l cieczy roboczej wystarcza do opryskania 20 m2 powierzchni. Efekt bójczy następuje po 24 godzinach. Opryskiwać miejsca zacienione, spokojne, zakamarki i naroża ścian; altany, zarośla w ogrodzie i wokół ogrodzenia posesji (tworząc w ten sposób "barierę insektycydową"). Produkt nanieść równomiernie na całej powierzchni przeznaczonej do odkomarzania. Nie opryskiwać miejsc z pożytkami dla pszczół i roślinami uprawnymi przeznaczonymi do spożycia lub na pasze. Efekt bójczy występuje po 24 godzinach.

  • zamgławianie (komary):

Zabieg ULV ("zimna mgła"): sporządzić 5% roztwór wodny preparatu. Część użytej do sporządzenia roztworu wody zaleca się zastąpić nośnikiem stosowanym w zabiegach ULV, który poprawia efekt skuteczności "zimnej mgły" (np. 0,5 l preparatu i 2,5 l nośnika dopełnić do 10 l wodą). 10 litrów cieczy roboczej wystarcza do pokrycia 1 ha powierzchni.

Zabieg "gorącą mgłą": sporządzić ciecz roboczą rozcieńczając preparat w ilości 0,5 l i 0,5-1,5 l nośnika wodą do 5 litrów. Przygotowana ilość wystarcza do zamgławiania 1 ha powierzchni. Efekt bójczy następuje po 24 godzinach.


skład: cypermetryna 200 g/l
numer pozwolenia: 6408/15

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium