BEST Rat Killer Perfekt gotowa do użycia kostka BRODIFAKUM na SZCZURY i MYSZY 2,5 kg

Dostępność: brak towaru
Cena: 99,00 zł 99.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: BEST-PEST
Kod produktu: 887

Opis

BEST RAT KILLER PERFEKT
GOTOWA DO UŻYCIA KOSTKA
BROMADIOLON NA SZCZURY I MYSZY 2,5 KG


TRUJĄCA JEDNODAWKOWA PRZYNĘTA
DO SKUTECZNEGO ZWALCZANIA SZCZURÓW I MYSZY

 

  • skuteczna - nawet po jednorazowym spożyciu,
  • uniwersalna - do użytku wewnątrz i na zewnątrz,
  • wygodna - gotowa do użycia przynęta w formie kostek.

 


OPIS PRODUKTU

BEST Rat Killer Perfekt to trująca jednodawkowa przynęta pokarmowa w formie kostek (bloczków woskowych), przeznaczona do zwalczania szkodników sanitarnych - szczurów i myszy. Preparat zawiera brodifakum (związek z grupy antykoagulantów) oraz benzoesan denatonium (czynnik zniechęcający ludzi do spożycia).

ZASTOSOWANIE

Przynęta BEST Rat Killer Perfekt przeznaczona do użytku w pomieszczeniach (lokalach użyteczności publicznej, hotelach, mieszkaniach, zakładach produkcyjnych, magazynach, obiektach handlowych i inwentarskich, oborach, chlewniach, mleczarniach itp.) oraz na zewnątrz - w bezpośrednim ich sąsiedztwie, po umieszczeniu jej w stacji deratyzacyjnej.

SPOSÓB UŻYCIA

Wyłożyć preparat w porcjach, najlepiej w stacjach deratyzacyjnych (lub płytkich naczyniach), w miejscach najczęściej odwiedzanych przez gryzonie (w pobliżu ich kryjówek i na drogach przebiegu, wzdłuż ścian, w miejscach spokojnych).

Zwalczanie szczurów: 2 kostki (ok. 50 g) co 5-10 m.

Zwalczanie myszy: 1 kostka (ok. 25 g) co 2-5 m.

Spożytą trutkę BEST Rat Killer Perfekt należy systematycznie uzupełniać aż do momentu całkowitego wytępienia gryzoni, co następuje po 2 tygodniach od wyłożenia trutki. Okres od zastosowania preparatu do uzyskania skutku biobójczego: gryzonie zaczynają padać po 4 dniach od momentu jednorazowego spożycia trutki. Okres między kolejnymi zastosowaniami: preparat można stosować każdorazowo z chwilą zauważenia śladów bytności szkodnika. Zaleca się również wykładać okresowo trutkę w celu monitorowania jego pojawienia się, w szczególności wiosną i jesienią.


skład: brodifakum 50 mg/1 kg (0,005%), benzoesan denatonium
numer pozwolenia: 0339/03

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium