BEST Rat Killer Perfekt kostka BRODIFAKUM 200 g SZCZURY, MYSZY

Dostępność: brak towaru
Cena: 13,67 zł 13.67
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.8
Producent: INNY
Kod produktu: 888

Opis

BEST RAT KILLER PERFEKT
KOSTKA BRODIFAKUM 200 G


TRUJĄCA JEDNODAWKOWA PRZYNĘTA
DO SKUTECZNEGO ZWALCZANIA SZCZURÓW I MYSZY

 

  • zwalcza myszy oraz szczury,
  • skuteczna po jednorazowym spożyciu,
  • gotowe do użycia, woskowane kostki,
  • zawiera środek zniechęcający do przypadkowego spożycia.

 


OPIS PRODUKTU

BEST Rat Killer Perfekt to trująca jednodawkowa przynęta pokarmowa w formie kostek (bloczków woskowych), przeznaczona do zwalczania szkodników sanitarnych - szczurów i myszy. Preparat zawiera brodifakum (związek z grupy antykoagulantów) oraz benzoesan denatonium (czynnik zniechęcający ludzi do spożycia).

ZASTOSOWANIE

Przynęta BEST Rat Killer Perfekt przeznaczona do użytku w pomieszczeniach (lokalach użyteczności publicznej, hotelach, mieszkaniach, zakładach produkcyjnych, magazynach, obiektach handlowych i inwentarskich, oborach, chlewniach, mleczarniach itp.) oraz na zewnątrz - w bezpośrednim ich sąsiedztwie, po umieszczeniu jej w stacji deratyzacyjnej.

SPOSÓB UŻYCIA

Wyłożyć preparat w porcjach, najlepiej w stacjach deratyzacyjnych (lub płytkich naczyniach), w miejscach najczęściej odwiedzanych przez gryzonie (w pobliżu ich kryjówek i na drogach przebiegu, wzdłuż ścian, w miejscach spokojnych).

Zwalczanie szczurów: 60 - 100 g (6 - 10 bloczków) w karmniku deratyzacyjnym umieszczonym na każde 100 metrów kwadratowych powierzchni.

Zwalczanie myszy: 40 g (4 bloczki) w karmniku deratyzacyjnym umieszczonym na każde 100 metrów kwadratowych powierzchni.

Spożytą trutkę BEST Rat Killer Perfekt należy systematycznie uzupełniać aż do momentu całkowitego wytępienia gryzoni, co następuje po 2 tygodniach od wyłożenia trutki. Okres od zastosowania preparatu do uzyskania skutku biobójczego: gryzonie zaczynają padać po 4 dniach od momentu jednorazowego spożycia trutki. Okres między kolejnymi zastosowaniami: preparat można stosować każdorazowo z chwilą zauważenia śladów bytności szkodnika. Zaleca się również wykładać okresowo trutkę w celu monitorowania jego pojawienia się, w szczególności wiosną i jesienią.


skład: brodifakum 0,005 g/100 g, benzoesan denatonium 0,001 g/100g
numer pozwolenia: PL/2014/0175/MR

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium