BIOLTICK naturalny i bezpieczny środek na kleszcze 500 ml

Dostępność: brak towaru
Cena: 69,99 zł 69.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.92
Producent: ADW Sp. z o.o.
Kod produktu: 2322

Opis

NATURALNY I BEZPIECZNY ŚRODEK NA KLESZCZE
BIOLTICK 500 ML


WYDAJNY I SKUTECZNY KONCENTRAT DO OPRYSKÓW
SKŁADNIKI POCHODZENIA NATURALNEGO

 

szybko działający, wydajny i skuteczny

może być stosowany w obecności zwierząt

zawiera składniki pochodzenia naturalnego

nie jest klasyfikowany jako niebezpieczny

✅ produkt profesjonalny

✅ zabezpiecza 800-1000 m² powierzchni

 

OPIS PRODUKTU

Bioltick jest preparatem zawierającym składniki pochodzenia naturalnego. Głównym składnikiem jest olej rydzowy pochodzący z Lnicznika siewnego (Camelia sativa). Produkt nie jest klasyfikowany jako niebezpieczny. Środek jest przeznaczony do opryskiwania miejsc szczególnie narażonych na obecność kleszczy. Powoduje ich eliminację poprzez mechaniczne zwalczanie. Preparat może być stosowany w otwartych terenach zielonych, w lasach, w parkach, na terenach działek, ogródków przydomowych, placów zabaw, wszędzie tam, gdzie kleszcze są problemem i stanowią zagrożenie dla ludzi i zwierząt.

Bioltick to preparat w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym, przeznaczony do stosowania na miejsca występowania kleszczy. Preparat stosowany jako oprysk powierzchniowy wytwarza cienką lepką powłokę, która powoduje unieruchomienie organizmów szkodliwych - kleszczy. W wyniku takiego działania następuje ograniczenie aktywności życiowej szkodników, a w szczególności uniemożliwienie przemieszczania, żerowania oraz rozmnażania się. Takie działanie preparatu znacznie ogranicza możliwość ataku kleszczy na ludzi i zwierzęta.
Produkt może być używany praktycznie wszędzie, gdzie kleszcze są problemem, a w szczególności w miejscach gdzie stosowanie konwencjonalnych środków chemicznych, zawierających chemiczne substancje aktywne, jest ograniczone bądź wręcz niemożliwe.

oprysk na komary i kleszcze

SPOSÓB UŻYCIA

Bioltick można stosować przy użyciu opryskiwaczy ciśnieniowych dających oprysk średnio, lub grubokroplisty. Mogą to być zarówno małe, ręczne opryskiwacze, jak i duże opryskiwacze przeznaczone do wykonywania zabiegów na dużych powierzchniach np. w zabiegach przeprowadzanych na terenach leśnych lub w parkach.

Przed przystąpieniem do sporządzania cieczy użytkowej dokładnie ustalić potrzebną jej ilość. Zawartością opakowania przed użyciem dokładnie wstrząsnąć. Odmierzoną ilość środka wlać do zbiornika opryskiwacza napełnionego częściowo wodą, dokładnie mieszając uzupełnić wodą do potrzebnej objętości.

Zalecane stężenie: 1,2% (120 ml środka w 10 l wody).

Potrzebną ilość cieczy użytkowej dobrać tak, aby cały teren, na którym występują kleszcze i który podlega ochronie został opryskany preparatem. Opryskiwać należy trawę, zarośla, krzaki i drzewa, miejsca zacienione jak i te nasłonecznione. Zabieg przeprowadzać podczas bezsłonecznej pogody. Szczególną uwagę należy zwrócić na dokładne pokrycie miejsc, na których kleszcze najchętniej przesiadują oczekując na możliwość przejścia na człowieka lub zwierzę (końcówki liści traw; zarośla, krzaki i drzewa - liście i igły).

Zużycie cieczy roboczej na ogół wynosi 40 - 50 ml na 1 m² opryskiwanej powierzchni i zależy od roślinności znajdującej się na terenie. Opakowanie 500 ml preparatu Bioltick wystarcza na około 800 - 1000 m².


skład:
olej rydzowy

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium