BOMBA zamgławiająca na KARALUCHY i PRUSAKI Deltacaps FORTE zabezpiecza do 210 m3

1407 Karaluch.jpg
  • nowość
Dostępność: brak towaru
Cena: 49,90 zł 49.90
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: STRONG
Kod produktu: 1407_B

Opis

DELTACAPS FORTE
SKUTECZNA BOMBA ZAMGŁAWIAJĄCA
NA KARALUCHY
ZABEZPIECZA DO 210 M3

PRUSAKI, KARALUCHY, PRZYBYSZKI AMERYKAŃSKIE, BRĄZOWE DYMNE I INNE KARACZANY
 GOTOWY DO UŻYCIA ŚRODEK W INNOWACYJNEJ NANOTECHNOLOGII

 

 prosta aplikacja - pojemnik samoopróżniający

✅ szybkie działanie - innowacyjna technologia

 do zwalczania wszystkich gatunków karaczanów

wystarcza nawet na 210 m3

✅ polecana przez profesjonalistów w branży DDD


OPIS PRODUKTU

DELTACAPS FORTE to silny preparat owadobójczy w formie automatycznego aerozolu zamgławiającego - przeznaczony do zwalczania owadów biegających w higienie sanitarnej o wysokim stopniu odporności na środki biobójcze.. Szczególnie polecany do zwalczania karaluchów i prusaków, wykazuje szybkie i silnie działanie pokarmowe i kontaktowe.

Zawartość pojemnika wystarcza na 210 m3 kubatury powierzchni (ok. 80 m2) poddawanej zabiegowi dezynsekcji. DELTACAPS FORTE może być stosowana w mieszkaniach, pomieszczeniach gospodarczych, zakładach przetwórstwa spożywczego, magazynach, obiektach handlowych i inwentarskich, a także pomieszczeniach biurowych, lokalach użyteczności publicznej, hotelach itp.

Parę słów na temat prusaków i karaluchów:

Inwazja karaluchów lub prusaków w domu jest z pewnością jedną z najbardziej odstręczających rzeczy, jakie można sobie wyobrazić. Oprócz tego, że budzi w nas zrozumiały wstręt, pociąga za sobą liczne zagrożenia dla naszego zdrowia, a także całkowicie rujnuje komfort i poczucie bezpieczeństwa, które powinniśmy odczuwać we własnym domu.

Zarówno prusaki jak i karaluchy należą do tej samej rodziny owadów, czyli karaczanów. Jednak różnią się od siebie na tyle, że stosunkowo łatwo je od siebie odróżnić, choć  równocześnie należy przyznać, że w przypływie emocji powstałych w wyniku zaskoczenia ich obecnością, mogą wydać się na pierwszy rzut oka podobne. Niemniej, karaluchy są owadami o ciemnobrązowym ubarwieniu, a dorosłe osobniki osiągają wielkość nawet 2,5 centymetra. Kolor złotobrązowy stanowi za to główną część ubarwienia prusaków i potrafią osiągnąć wielkość około 1,5 cm, co oznacza, że są znacznie mniejsze od karaluchów.

Karaczany te lubią również inne warunki bytowania. Karaluchu  lubują się głównie w chłodnych i wilgotnych miejscach. Z tego względu najczęściej spotkać możemy je w piwnicach czy też kanałach. Na żer wychodzą bowiem w nocy i wtedy szukają  pożywienia. W dzień natomiast chowają się w szparach czy ciemnych zakamarkach. Prusaki postępują jednak trochę odmiennie, a mianowicie zdecydowanie wolą cieplejsze warunki do życia. Często gnieżdżą się bowiem przy kaloryferach czy też rurach grzewczych. Z karaluchami łączy ich jednak nocny tryb życia, gdyż wtedy wychodzą, by zdobyć pożywienie.

Prusaków i karaluchów należy szukać przede wszystkim:

  • kuchni i łazience
  • szafce pod zlewem
  • wnętrzu kosza
  • powierzchnie pod dywanami
  • okolice kaloryferów

SPOSÓB UŻYCIA

Przed dokonaniem zabiegu szczelnie zamknąć drzwi i okna oraz zasłonić kratki wentylacyjne. Z pomieszczeń poddawanych zabiegowi usunąć produkty spożywcze i naczynia, a zwierzęta wyprowadzić. Zabezpieczyć również akwaria i inne przedmioty. Energicznie wstrząsnąć preparatem DELTACAPS FORTE przed użyciem, zdjąć plombę i nacisnąć - zablokować głowicę zaworka. Opróżniane pojemniki pozostawić w pozycji stojącej w kolejności od najdalszej części pomieszczenia do wyjścia, najlepiej jak najbliżej środka pomieszczenia, tak aby wydobywający się samoistnie preparat mógł dokładnie penetrować wszystkie zakamarki. Podłoże, na którym stoi bomba zabezpieczyć kartonem, folią lub starą gazetą. Po dokonanym zabiegu pozostawić pomieszczenie zamknięte przez ok. 4-6 godzin. Oddanie pomieszczenia do użytku może nastąpić po dokładnym przewietrzeniu (minimum 2 godziny), nie wcześniej niż po 12 godzinach od wykonania dezynsekcji.

skład: deltametryna 25 g/l
numer pozwolenia: 5632/13

Bomba w zależności od dostawy może różnić się zaworem (zawór przekręcany, lub wciskany).

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium