BOMBA zamgławiająca na PCHŁY PSIE, KOCIE, LUDZKIE Deltacaps FORTE zabezpiecza do 210 m3

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 49,90 zł 49.90
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: STRONG
Kod produktu: 1407_C

Opis

DELTACAPS FORTE
SKUTECZNA BOMBA ZAMGŁAWIAJĄCA
NA PCHŁY
ZABEZPIECZA DO 210 M3

PCHŁY LUDZKIE, PCHŁY PSIE, PCHŁY KOCIE, PCHŁY SZCZURZE
 GOTOWY DO UŻYCIA ŚRODEK W INNOWACYJNEJ NANOTECHNOLOGII

 

✅ zabójczo skuteczne działanie - innowacyjna technologia

 łatwy sposób użycia - aerozol samoopróżniający

wydajna - wystarcza nawet na 210 m3

polecana do zwalczania wszystkich gatunków pcheł

✅ środek polecany przez profesjonalistów w branży DDD


OPIS PRODUKTU

DELTACAPS FORTE to skuteczny środek owadobójczy w formie bomby zamgławiającej -  nowatorska formuła pozwala szybko zwalczyć owady biegające w higienie sanitarnej o różnym stopniu odporności na środki biobójcze. Szczególnie polecany do zwalczania wszystkich gatunków pcheł, wykazuje szybkie i silnie działanie pokarmowe i kontaktowe.

Zawartość pojemnika wystarcza na 210 m3 kubatury powierzchni (ok. 80 m2) poddawanej zabiegowi dezynsekcji. DELTACAPS FORTE może być stosowana w mieszkaniach, pomieszczeniach gospodarczych, zakładach przetwórstwa spożywczego, magazynach, obiektach handlowych i inwentarskich, a także pomieszczeniach biurowych, lokalach użyteczności publicznej, hotelach itp.

Parę słów na temat pcheł:

Pchły które wydają się domeną zwierząt coraz częściej goszczą w naszych domach nawet wtedy kiedy nie mamy żadnych zwierząt – można je przenieść z dworu. Zanim w ogóle zauważysz te małe szkodniki twój pupil da znać o nich swoim częstym drapaniem. Na nasze nieszczęście my również jesteśmy celem tych małych krwiopijców i możemy się o tym dotkliwie przekonać.

Pchły przez swój mały rozmiar (1,5-3,5 mm) są niezwykle trudne do zauważenia. Dorosłe osobniki są barwy brunatnokasztanowej. Pojedyncza pchła może żyć na zwierzęciu nawet do kilkudziesięciu dni w tym czasie składając do 20 jaj dziennie. Aby rozwinąć się od stadium jaja do dorosłego osobnika, pchła potrzebuje około trzech tygodni. Jaja składane są zazwyczaj w miejscach pozbawionych dostępu do światła – idealnie nadają się do tego wykładziny, dywany, szpary w podłodze oraz przestrzenie pod meblami.

Ugryzienia pcheł mają postać niewielkich, czerwonych punkcików. Zaczerwienienia nie są opuchnięte, powodują jednak swędzenie, które dla niektórych osób może być szczególnie drażniące. Inwazji owadów nie należy lekceważyć – pchły mogą przenosić wiele niebezpiecznych chorób. To właśnie one były nosicielami pałeczek dżumy w czasie średniowiecznej zarazy zwanej czarną śmiercią. Współczesnymi zagrożeniami ze strony tych pasożytów są między innymi tularemia, gorączka śródziemnomorska, dur mysi. Pchły są także pośrednimi żywicielami niektórych gatunków tasiemców, a ich ugryzienia mogą powodować zapalenie skóry.

Pcheł  należy szukać przede wszystkim:

  • posłania zwierząt
  • szpary podłogowe
  • wilgotne pomieszczenia
  • listwy
  • dywany i wycieraczki
  • zakamarki mebli

 

SPOSÓB UŻYCIA

Przed dokonaniem zabiegu szczelnie zamknąć drzwi i okna oraz zasłonić kratki wentylacyjne. Z pomieszczeń poddawanych zabiegowi usunąć produkty spożywcze i naczynia, a zwierzęta wyprowadzić. Zabezpieczyć również akwaria i inne przedmioty. Energicznie wstrząsnąć preparatem DELTACAPS FORTE przed użyciem, zdjąć plombę i nacisnąć - zablokować głowicę zaworka. Opróżniane pojemniki pozostawić w pozycji stojącej w kolejności od najdalszej części pomieszczenia do wyjścia, najlepiej jak najbliżej środka pomieszczenia, tak aby wydobywający się samoistnie preparat mógł dokładnie penetrować wszystkie zakamarki. Podłoże, na którym stoi bomba zabezpieczyć kartonem, folią lub starą gazetą. Po dokonanym zabiegu pozostawić pomieszczenie zamknięte przez ok. 4-6 godzin. Oddanie pomieszczenia do użytku może nastąpić po dokładnym przewietrzeniu (minimum 2 godziny), nie wcześniej niż po 12 godzinach od wykonania dezynsekcji.

skład: deltametryna 25 g/l
numer pozwolenia: 5632/13

Bomba w zależności od dostawy może różnić się zaworem (zawór przekręcany, lub wciskany).

Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium