BRODITOP granulat BRODIFAKUM 5 kg SZCZURY, MYSZY

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 79,99 zł 79.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: INNY
Kod produktu: 528

Opis

BRODITOP
GRANULAT BRODIFAKUM 5 KG


ZWALCZA SZCZURY I MYSZY
ZAWIERA ZAPACHOWE SUBSTANCJE WABIĄCE

 

  • bardzo skuteczny - zabija po jednorazowym spożyciu,
  • gotowy do użycia - wystarczy wyłożyć,
  • bezpieczny - zawiera gorzką substancję.

 


OPIS PRODUKTU

BRODITOP granulat to preparat do zwalczania szczurów i myszy w postaci granulatu. Zawiera 0,005 g/100 g substancji aktywnej brodifakum (związek z grupy koagulantów). Preparat zawiera również benzoesan denatonium, substancję o gorzkim smaku, zabezpieczającą przed przypadkowym spożyciem przez człowieka lub zwierzęta domowe.

ZASTOSOWANIE

BRODITOP granulat to preparat przeznaczony do zwalczania myszy i szczurów w tradycyjnych miejscach ich występowania oraz do specjalistycznego zwalczania szczurów w miejscach takich jak obszary wilgotne, kanały ściekowe i cieki wodne, budynki użyteczności publicznej oraz komunalne, magazyny towarowe, itp.

SPOSÓB UŻYCIA

BRODITOP granulat jest skuteczny w zwalczaniu szczurów i myszy bez względu na ich gatunek i wielkość. Pobranie pojedynczej dawki jest śmiertelna dla gryzoni. Trutka zawiera substancje zapachowe wabiące szkodniki, które giną wkrótce po jej zjedzeniu, nie wywołując nieufności u innych osobników z kolonii.

Szczury:

Rozłożyć do 100 g trutki na punkt, w odstępach co 5-10 metrów, w zależności od stopnia infestacji.

Myszy:

Rozłożyć do 50 g granulatu w karmnikach deratyzacyjnych, lub zabezpieczonych punktach z przynętą, rozmieszczonych co 5 m (w przypadku niskiej infestacji), lub 2 m (w przypadku wysokiej infestacji).

Umieszczać trutkę w karmnikach deratyzacyjnych lub odpowiednich osłonach w celu ochrony przed wilgocią oraz zwierzętami nie objętymi programem zwalczania, jak np. ptaki lub zwierzęta domowe. Używać rękawic gumowych lub PVC, ponieważ zapach człowieka wzbudza nieufność gryzoni. W miarę prowadzenia akcji deratyzacyjnej wymieniać starą trutkę na świeżą, która ma silniejszy zapach, a przez to bardziej wabi gryzonie. Gdy ustanie pobieranie trutki przez gryzonie, zwalczanie szczurów i myszy należy uznać za zakończone.


skład: brodifakum 0,05 g/1 kg, benzoesan denatonium
numer pozwolenia: PL/2015/0189/MR

Granulat może być zapakowany w wiaderko, lub worek - w zależności od dostawy.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium