BROS SAGITARIA długo działający preparat do malowania 400 g MUCHY

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 69,99 zł 69.99
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 1037

Opis

BROS SAGITARIA
DŁUGO DZIAŁAJĄCY PREPARAT DO MALOWANIA 400 G


DZIAŁA DO 6 TYGODNI
SKUTECZNIE ZWALCZA MUCHY W POMIESZCZENIACH

 

  • długotrwałe działanie - nawet do 6 tygodni,
  • do malowania ram okiennych i parapetów,
  • atrakcyjny dla owadów - duże spożycie.

 


OPIS PRODUKTU

Preparat BROS SAGITARIA skutecznie zwalcza muchy w pomieszczeniach. Po rozpuszczeniu w wodzie tworzy roztwór do malowania ram okiennych i parapetów oraz innych nasłonecznionych powierzchni. Zestaw substancji wabiących zapewnia wysoką atrakcyjność preparatu, a bogata w cukry pożywka gwarantuje duże spożycie trutki. Preparat stosowany zgodnie z zaleceniami pozostaje skuteczny aż do 6 tygodni. Środek zawiera trikozen - feromon wabiący muchy oraz benzoesan denatonium - zniechęcający do przypadkowego spożycia.

ZASTOSOWANIE

Do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i inwentarskich (chlewnie, obory, stajnie, kurniki i inne).

SPOSÓB UŻYCIA

Powierzchnie do pomalowania:

Ramy okienne, parapety, okolice okien i drzwi oraz inne nasłonecznione powierzchnie. W pomieszczeniach inwentarskich dodatkowo zaleca się namalować min. 20 pasów 10x30 cm na każde 80-120 m2 nasłonecznionych ścian i sufitów (odpowiada to 40 m2 podłóg, ale samych podłóg nie należy malować).

Preparat rozpuścić w letniej wodzie, we wcześniej przygotowanym naczyniu i bardzo dokładnie wymieszać, aż do uzyskania jednolitego roztworu. Przygotowany roztwór zużyć w ciągu 24 h, a najlepiej bezpośrednio po sporządzeniu. Nie malować miejsc o dużej nasiąkliwości, silnie zabrudzonych i świeżo wapnowanych, ponieważ aktywność preparatu BROS SAGITARIA zmniejszy się. Nie malować powierzchni metalowych i szklanych, z których preparat będzie ściekał. Gdy brakuje powierzchni możliwej do pomalowania lub niepożądane jest niewielkie odbarwienie, można pomalować długie i wąskie kawałki sklejki lub folii i rozwiesić pod sufitem. Preparat stosowany zgodnie z zaleceniami pozostaje skuteczny aż do 6 tygodni.


skład: tiametoksam 10 g/100 g (10%), ditlenek krzemu amorficzny 3 g/100 g (3%), trikozen, benzoesan denatonium
numer pozwolenia: 5614/13

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl