BioTec skuteczny odstraszacz dzikich zwierząt 1 l DZIKI

Dostępność: brak towaru
Cena: 159,00 zł 159.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Dokonałeś już oceny! Ocena: 4.24241
Producent: INNY
Kod produktu: 966

Opis

BIOTEC
SKUTECZNY ODSTRASZACZ DZIKICH ZWIERZĄT


DZIKI, SARNY, JELENIE, DANIELE
WYSOKA SKUTECZNOŚĆ - REDUKUJE SZKODY AŻ O 80%

 

  • odstrasza dziki, sarny i inne dzikie zwierzęta,
  • do 10 dni ochrony,
  • nawet na 6,5 km,
  • szybkie działanie - już po 8 godzinach,
  • repelent II generacji,
  • nieszkodliwy dla upraw,
  • w pełni biodegradowalny.

 


OPIS PRODUKTU

BioTec to repelent II generacji, do ochrony obiektów, urządzeń, infrastruktury lotnisk, cmentarzy, obiektów sportowych, placów zabaw lub ogrodów przed penetracją przez zwierzynę leśną.

ZASTOSOWANIE

BioTec działa odstraszająco na dziki, sarny i inne dzikie zwierzęta poprzez unikalny zapach, który zmienia się zależnie od pory roku, temperatury zewnętrznej, wilgotności i pory dnia. Zapobiega przemieszczaniu się zwierzyny leśnej szlakami wędrownymi w obszarze pasa drogowego.

SPOSÓB UŻYCIA

Spryskać podłoże przez naniesienie jednorazowo ok. 1,5 ml preparatu w odstępach co 10 metrów. BioTec stosować przeciwko dzikom wyłącznie przez zaaplikowanie w niezadarnionym gruncie. Zachwaszczenie/darń należy usunąć przed zaaplikowaniem. Pryskać preparat bezpośrednio na glebę. Nie zasypywać!

W przypadku jeleni, saren, danieli zaleca się skuteczniejszą metodę przez naniesienie płynu na drzewa lub krzaki. W obszarze niezadrzewionym można użyć tyczek ze szmatkami umieszczonymi na wysokości ok. 80 cm, nasączonymi jednorazowo dawka 1,5 ml preparatu.

Preparat zaczyna działać po 8-10 godzinach od pierwszego zastosowania. Czynność należy powtarzać po 8-10 dniach oraz po silnych opadach deszczu powyżej 10 l/m2.

BioTec jest całkowicie nieszkodliwy dla zbiorników wodnych i może być bez zastrzeżeń stosowany w obszarach chronionych stref wodnych. Preparat jest nieszkodliwy dla fauny i flory wodnej, zwierząt użytkowych i domowych. Stosowany zgodnie z instrukcją w razie przypadkowego kontaktu jest całkowicie nieszkodliwy dla płodów rolnych. Nie jest trujący, samozapalny ani wybuchowy oraz ulega 100% rozkładowi biologicznemu.


skład: woda, 2-propanol, aromaty owocowe, ekstrakty przypraw
atest: PZH/HT-2292-/2009

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium