Black Pearl gotowa do użycia innowacyjna pasta ALFACHLORALOZA na MYSZY 2,5 kg

Dostępność: brak towaru
Cena: 329,00 zł 329.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: INNY
Kod produktu: 1529

Opis

BLACK PEARL
GOTOWA DO UŻYCIA INNOWACYJNA PASTA
ALFACHLORALOZA NA MYSZY 2,5 KG

 
PRZEZNACZONA DO STOSOWANIA PRZEZ PROFESJONALISTÓW

 

  • natychmiastowe działanie - nawet do 24 godzin od spożycia
  • wygodna aplikacja - gotowe do wyłożenia saszetki z pastą
  • innowacyjna substancja - działa jak środek nasenny u myszy
  • przeznaczona dla profesjonalnych deratyzatorów


OPIS PRODUKTU

Przynęta Black Pearl w postaci pasty przeznaczona jest do stosowania przez profesjonalistów w zwalczaniu myszy domowej (mus musculus) w stadium młodocianym i dorosłym. Produkt jest gotowy do zastosowania i pakowany w osobne saszetki (o wadze 10 g sztuka). Środek jako substancję czynną zawiera alfachloralozę, środek hipnotyczny (działający toksycznie na układ nerwowy i wywołujący konwulsje). Przynęta działa jak środek nasenny wywołując zasypianie myszy poprzez spowolnienie ich akcji serca. Gryzoń wpada w hipotermię, następnie ginie. Działanie jest natychmiastowe - 24 godziny po spożyciu preparatu.

ZASTOSOWANIE

Preparat jest przeznaczony do stosowania wewnątrz budynków prywatnych, publicznych i rolnych w zwalczaniu myszy domowych. Produkt Black Pearl nie może być stosowany do ochrony roślin i produktów roślinnych. Zaleca się stosowanie produktu w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach deratyzacyjnych, które powinny być przytwierdzone do podłoża. W przypadku gdy karmnik deratyzacyjny nie może być zastosowany, przynętę należy umieścić tak, aby organizmy niebędące przedmiotem zwalczania nie mogły do niej dotrzeć.

SPOSÓB UŻYCIA

Dostosować liczbę saszetek stosowanych w karmnikach z przynętą do zaleceń podanych poniżej. Dokonywać przeglądu i wypełniać karmniki z przynętami kilka dni po pierwszym zastosowaniu, a następnie raz w tygodniu, jeśli przynęta Black Pearl została skonsumowana w całości.

Stosowanie wewnątrz budynków:

  • wysoka infestacja: 5-20 g produktu w karmnikach deratyzacyjnych lub zabezpieczonych punktach z przynętą, rozmieszczonych co 3 metry,
  • niska infestacja: 5-20 g produktu w karmnikach deratyzacyjnych lub zabezpieczonych punktach z przynętą, rozmieszczonych co 5 metrów.

skład: alfachloraloza 40 g/kg (4%)
numer pozwolenia: PL/2013/0105/MR

Opinie o produkcie (1)

21 stycznia 2019

wszystko ok

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium