Cyflok profesjonalny żel trutka na PRUSAKI i KARALUCHY 30 g

Cyflok profesjonalny żel trutka na PRUSAKI i KARALUCHY 30 g
 • promocja
Dostępność: brak towaru
Cena: 89,00 zł 99,00 zł 89.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.81954
Producent: Erpol
Kod produktu: 521

Opis

CYFLOK
PROFESJONALNY I ŁATWY W APLIKACJI ŻEL
NA PRUSAKI I KARALUCHY 30 G


GOTOWY DO UŻYCIA
STOSOWANY PRZEZ PROFESJONALISTÓW

 

 • skuteczny przy zwalczaniu różnych gatunków karaczanów
 • zalecany do stosowania w szpitalach, szkołach, biurach i mieszkaniach
 • gotowy do użycia bez konieczności wcześniejszych przygotowań
 • polecany przez profesjonalne ekipy dezynsekcyjne

 

OPIS PRODUKTU

Preparat w formie trutki pokarmowej Cyflok Żel przeznaczony jest do zwalczania różnych gatunków karaczanów (karaczan prusak, Supella longipalpa, karaluch wschodni, przybyszka amerykańska). Zawiera niezwykle skuteczną substancję czynną - imidachloprid - oraz dodatki smakowe, szczególnie atrakcyjne dla karaczanów. Produkt często stosowany przez wyspecjalizowane ekipy DDD. Zastosowanie żelu nie wymaga specjalnych przygotowań i nie zaburza codziennych czynności wykonywanych w kuchniach, restauracjach, biurach, szpitalach, itp.

ZASTOSOWANIE

Środek Cyflok Żel jest szczególnie użyteczny w miejscach wymagających specjalnej ostrożności przy zabiegach dezynsekcji (szpitale, szkoły, domy opieki, biura, zakłady przetwórstwa spożywczego, restauracje, hotele, samoloty, itp.) także w domach i mieszkaniach oraz w miejscach, gdzie znajdują się urządzenia elektryczne, przełączniki czy komputery.

Nie należy używać go tam, gdzie ostatnio stosowane były środki insektobójcze w formie oprysków, jak również nie należy wykonywać takich oprysków na miejsca gdzie zastosowano żel, gdyż może on nabrać właściwości odstraszających, co spowoduje osłabienie jego skuteczności.

SPOSÓB UŻYCIA

Wycisnąć Cyflok Żel ze strzykawki w miejscach osłoniętych, na krawędziach powierzchni, pęknięciach, szczelinach, dziurach, nawet w rogach sufitów, możliwie blisko kryjówek owadów, miejsc ich gromadzenia się lub tras wędrówek. Dawkowanie należy dostosować do nasilenia inwazji oraz i gatunku karaczanów.Na 1 m2 lub 1 m bieżący krawędzi traktowanej powierzchni nanosi się odpowiednią liczbę kropli preparatu. Kropla żelu o średnicy ok. 5 mm = 0,1 g. Po aplikacji preparatu, naniesione krople powinny być regularnie kontrolowane i uzupełniane w miarę ich ubywania.

Przykładowe miejsca wykładania:

 • powierzchnie za kuchenkami i lodówkami,
 • listwy podłogowe,
 • listwy sufitowe,
 • powierzchnie przy ścianach,
 • powierzchnie przy rurach CO,
 • miejsca przy kablach elektrycznych.


skład: imidaklopryd 21,50 g/kg
numer pozwolenia: 4583/11

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium