Cypermetryna 10% STRONG profesjonalny środek na rybiki, pluskwy, pchły 1 l

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 149,00 zł 149.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: STRONG
Kod produktu: 3304

Opis

STRONG CYPERMETRYNA 10% - 1 L. Skutecznie tępi owady latające i biegające!

Gotowy do użycia koncentrat do zwalczania uciążliwych insektów

✅ uniwersalny insektycyd o szerokim zastosowaniu biobójczym,

✅ koncentrat do sporządzania wodnej emulsji,

błyskawicznie działający, wydajny i skuteczny,

✅ zabójczy dla owadów latających (muchy, komary, meszki) i biegających (prusaki, karaluchy, mrówki),

✅ do zastosowania w pomieszczeniach inwentarskich i mieszkalnych.

Opis produktu:

STRONG CYPERMETRYNA 10% to preparat owadobójczy w formie ciekłago koncentratu do sporządzania emulsji wodnej o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczonym do zwalczania insektów latających i biegających: much, komarów, meszek, pająków, prusaków, karaluchów, mrówek faraona, rybików cukrowych, pcheł, pluskiew oraz kleszczy. Cypermetryna wykazuje działanie zakłócające funkcjonowanie układu nerwowego owadów, powodując w pierwszym etapie jego pobudzenie, by później wywołać paraliż. Substancja ta wiąże się z receptorami  w komórkach nerwowych, blokując przewodzenie impulsów, co powoduje zaburzenia koordynacji ruchowej, drżenie kończyn, a następnie wywołuje paraliż prowadzący do śmierci owada. Cypermetryna jest syntetyczną substancją czynną zaliczaną do grupy pyretroidów. Jest to środek o działaniu biobójczym, przeznaczony do kontaktowego i pokarmowego zwalczania szkodników o aparacie gębowym gryzącym oraz ssącym.

Zastosowanie:

STRONG CYPERMETRYNA 10% to środek, który można stosować w pomieszczeniach inwentarskich, mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej, fabrycznych, magazynach. Preparat bardzo skutecznie zwalcza owady, a pierwsze efekty są widoczne zazwyczaj po 15 minutach od zastosowania w przypadku owadów latających. Skuteczny efekt biobójczy w przypadku owadów biegających widoczny jest po 2 godzinach od zastosowania.

Sposób użycia:

Przed przystąpieniem do sporządzenia cieczy użytkowej należy dokładnie odmierzyć potrzebną ilość koncentratu. Aby przygotować roztwór roboczy, zalecane jest rozmieszać 100 ml preparatu z 5 litrami wody. 1 litr cieczy roboczej wystarcza do równomiernego rozprowadzenia na obszarze o powierzchni 20 m². Odmierzoną ilość preparatu należy delikatnie wlać do zbiornika opryskiwacza, który uprzednio należy częściowo uzupełnić wodą. Ciecz należy dokładnie wymieszać mechanicznie, aby uzyskać jednolitą emulsję, a następnie dopełnić wodą do oczekiwanej ilości. Zaleca się zużycie przygotowanej cieczy w ciągu kilku godzin od momentu jej sporządzenia.

Podczas wykonywania oprysku w pomieszczeniu nie mogą przebywać osoby postronne oraz zwierzęta. Produkty spożywcze, naczynia kuchenne oraz stołowe należy usunąć. Urządzenia i przedmioty używane do przygotowywania żywności powinny zostać usunięte lub zabezpieczone. Drzwi i okna należy zamknąć i dokładnie uszczelnić wszelkie szpary, by uniknąć ucieczki par powstałych podczas opryskiwania pomieszczenia.

W przypadku opryskiwania pomieszczeń inwentarskich, zwierzęta powinny zostać wyprowadzone na czas przeprowadzenia zabiegu. Należy unikać opryskiwania żłobów i poideł. Obszary poddane dezynsekcji należy starannie i równomiernie pokryć cieczą. Szczególną uwagę należy zwrócić na obszary, gdzie owady mogą się skrywać – szczeliny, zakamarki, naroża, tyły mebli, miejsca za listwami czy pod tapetami. W przypadku owadów latających, należy zwrócić uwagę na nasłonecznione fragmenty ścian, okolice okien czy lamp. Po wykonaniu zabiegu, pomieszczenie należy pozostawić zamknięte przez co najmniej 2 godziny. Przed ponownym użytkowaniem, powierzchnie opryskane powinny całkowicie wyschnąć, a pomieszczenie należy dokładnie przewietrzyć.

Skład: cypermetryna 100 g/1 kg, geraniol 50,1 g/1 kg.
Numer pozwolenia: 7709/19

Produkt biobójczy do użytku profesjonalnego - kupując oświadczasz, że jesteś użytkownikiem profesjonalnym. Produkty biobójcze należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną, aby zminimalizować ryzyko dla ludzi i środowiska. Odpady opakowaniowe należy utylizować zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi. Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Tylko zalogowani mogą dodawać opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium