DELTA 2,5 EC bardzo mocny uniwersalny oprysk na MUCHY, KOMARY i PRUSAKI 1 l

DELTA 2,5 EC bardzo mocny uniwersalny oprysk na MUCHY, KOMARY i PRUSAKI 1 l
  • promocja
Dostępność: brak towaru
Cena: 179,00 zł 229,00 zł 179.00
ilość szt
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.55556
Producent: ASPLANT
Kod produktu: 1030

Opis

DELTA 2,5 EC
BARDZO MOCNY UNIWERSALNY OPRYSK
NA MUCHY, KOMARY I PRUSAKI 1 L


MUCHY, KOMARY, KARALUCHY, PRUSAKI
MOCNY SKŁAD - PEWNY EFEKT

 

  • skuteczność - mocna substancja czynna
  • uniwersalność - do oprysku i zamgławiania
  • stosowany przez profesjonalistów


OPIS PRODUKTU

Preparat owadobójczy w formie płynnego koncentratu DELTA 2,5 EC to bardzo mocny oprysk owadobójczy przeznaczony do powszechnego stosowania przy zwalczaniu owadów latających i biegających w pomieszczeniach zamkniętych. Preparat może być stosowany zarówno w formie oprysku, jak i do zamgławiania.

ZASTOSOWANIE

Środek DELTA 2,5 EC służy do zwalczania owadów latających, m.in. much, komarów (z wyłączeniem os i szerszeni), a także biegających, np. karaluchów i prusaków.

SPOSÓB UŻYCIA

Przed przystąpieniem do sporządzania cieczy użytkowej należy ustalić potrzebną jej ilość. Przygotować 5% roztwór (100 ml preparatu w 2 litrach wody). Ciecz roboczą dokładnie wymieszać. Nie opryskiwać całych pomieszczeń, zwykle wystarczające jest zastosowanie preparatu na około 1/3 powierzchni. Preparat DELTA 2,5 EC może być również stosowany metodą ULV i gorącego zamgławiania w maksymalnej dawce 250 ml preparatu w 5 l wody.

Dawkowanie:

  • 100 ml (ilość preparatu) - 2 l (ilość wody) - 40 m2 (powierzchnia oprysku),
  • 250 ml (ilość preparatu) - 5 l (ilość wody) - 100 m2 (powierzchnia oprysku),
  • 0,5 l (ilość preparatu) - 10 l (ilość wody) - 200 m2 (powierzchnia oprysku),
  • 1 l (ilość preparatu) - 20 l (ilość wody) - 400 m2 (powierzchnia oprysku),
  • 5 l (ilość preparatu) - 100 l (ilość wody) - 2000 m2 (powierzchnia oprysku).

Uwaga! Nie opryskiwać całych pomieszczeń, zwykle wystarczające jest zastosowanie preparatu na około 1/3 powierzchni.

Opryskiwać miejsca gromadzenia się owadów. Środek skutecznie zwalcza insekty w miejscach, gdzie opryskiwane powierzchnie są gładkie, np. płytki ceramiczne oraz porowate, np. sklejki drewniane. Przy dłuższej aplikacji lub po przerwie, ponownie wymieszać ciecz użytkową, którą należy zużyć w dniu przygotowania. Wstęp do obiektu poddanego działaniu preparatu DELTA 2,5 EC jest możliwy po godzinie od zakończenia zabiegu. Jednak jeśli to możliwe, zalecamy zamknięcie obiektu na całą dobę. Po 24 godzinach od zabiegu zebrać padłe owady i oczyścić dostępne miejsca. Obiekt traktowany preparatem przewietrzyć, co najmniej przez 1 godzinę. Preparat działa kontaktowo. Od zastosowania do uzyskania efektu biobójczego mija: 20 minut na powierzchniach gładkich a 1 godzinę na porowatych - w przypadku owadów latających; 2 godziny na powierzchniach gładkich a 3 godziny na porowatych - w przypadku owadów biegających. DELTA 2,5 EC stosować przemiennie z preparatami zawierającymi substancje aktywne należące do różnych grup chemicznych.

Przed zabiegiem żywność wynieść z pomieszczenia lub zamknąć w szczelnych pojemnikach. Nie opryskiwać naczyń na żywność i powierzchni, z którymi będą się stykały artykuły spożywcze. Nie opryskiwać pościeli, ubrań i zabawek niemowląt i małych dzieci. Po zakończonym zabiegu umyć ręce i twarz wodą i mydłem. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu (w temperaturze od 5ºC do 25ºC).


skład: deltametryna 25 g/1 l
numer pozwolenia: 5684/14

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium